Showtruck Endress+Hauser wznawia trasę po Polsce. W programie wiele nowości

Po niemal półrocznej przerwie eksperci szwajcarskiego producenta aparatury kontrolno-pomiarowej wznowili szkolenia terenowe z zakresu nowych technologii. Tegoroczna trasa jest dedykowana nowoczesnym r
Posłuchaj
00:00

Na pokładzie nowoczesnego mobilnego centrum szkoleniowego zamontowano ponad 180 przyrządów pomiarowych dedykowanych różnym branżom – od podstawowych czujników procesowych po zaawansowane rozwiązania dla Przemysłu 4.0. To wszystko jest dostępne dla odwiedzających w przestronnym i klimatyzowanym wnętrzu. – Showtruck daje nam unikatową możliwość przekazywania wiedzy z użyciem dokładnie tych samych urządzeń pomiarowych, jak te spotykane na instalacjach. Bardzo szybko możemy więc przejść od teorii do praktyki. Dzięki niemu to sala szkoleniowa przyjeżdża do klienta, a nie klient na szkolenie. Naszą przewagą jest też możliwość organizowania spotkań w mniejszym gronie – mówi Mariusz Szwagrzyk, Dyrektor Marketingu w Endress+Hauser Polska. Roadshow towarzyszą odpowiednie środki bezpieczeństwa, jak ograniczona liczba osób, mogących przebywać w pojeździe w jednym czasie, obowiązek zakrywania ust i nosa, a także obowiązkowa dezynfekcja rąk.

Więcej informacji: www.showtruck.pl

Fiix – system CMMS do cyfrowego zarządzania utrzymaniem ruchu w każdym środowisku przemysłowym

Systemy CMMS wciąż są kojarzone z rozwiązaniami dedykowanymi wyłącznie największym zakładom przemysłowym. Tymczasem wyzwania związane z zarządzaniem utrzymaniem ruchu występują również w mniejszych przedsiębiorstwach, dysponujących zaledwie kilkoma maszynami.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów