Globalny Program Partnerski ISV w Datalogic

| Promocje

Datalogic, światowy lider na rynku automatycznej identyfikacji i automatyzacji fabryk, ogłasza uruchomienie programu partnerskiego ISV dla komputerów mobilnych

Globalny Program Partnerski ISV w Datalogic
Globalny Program Partnerski ISV w Datalogic

Bolonia, 1 marca 2023 r. Datalogic, światowy lider na rynku automatycznej identyfikacji i automatyzacji fabryk, ogłasza uruchomienie programu partnerskiego ISV (Global Datalogic Independent Software Vendor) dla komputerów mobilnych, jako strategicznego elementu programu Datalogic Advantage Partner Program.

Datalogic docenia wiedzę i wyjątkową wartość Niezależnych Dostawców Oprogramowania. Program partnerski ma na celu wspieranie i rozwijanie partnerstwa ze społecznością ISV poprzez marketing, sprzedaż i programy wsparcia technicznego, co skutkuje zwiększoną penetracją rynku.

Program partnerski zapewnia dostawcom ISV kilka korzyści:

  • rozszerza zasięg, wykorzystując rozległą sieć partnerów dystrybucyjnych Datalogic;
  • zwiększa skuteczność generowania leadów, widoczność i świadomość marki dzięki funduszom marketingowym;
  • zapewnia natychmiastowe wsparcie w postaci bezpłatnych urządzeń demonstracyjnych do certyfikacji aplikacji i demonstracji u klientów;
  • oferuje udoskonalony Program Rekomendacji, aby nagradzać ISV za rejestrację i wspieranie możliwości biznesowych nowych klientów;
  • zapewnia przyspieszone tworzenie i wdrażanie oprogramowania dzięki wykorzystaniu potężnego ekosystemu Android™ firmy Datalogic.

„Nowy program partnerski pomaga niezależnym dostawcom oprogramowania (ISV) wprowadzać na rynek innowacyjne rozwiązania w zakresie oprogramowania po zintegrowaniu z naszymi komputerami mobilnymi. Współpraca z niezależnymi dostawcami oprogramowania umożliwi firmie Datalogic dostarczanie rozwiązań, które znacznie poprawią wydajność i identyfikowalność łańcucha dostaw w branżach handlu detalicznego, produkcji oraz transportu i logistyki” — mówi Luigi Frison, globalny dyrektor ds. partnerów ISV w Datalogic.

 

Datalogic Group

Światowy lider technologiczny na rynkach automatycznej identyfikacji i automatyzacji fabryk od 1972 roku, specjalizujący się w projektowaniu i produkcji czytników kodów kreskowych, komputerów mobilnych, czujników do wykrywania, pomiaru i bezpieczeństwa, systemów wizyjnych i znakowania laserowego.

Datalogic S.p.A. jest notowana w segmencie STAR włoskiej giełdy od 2001 roku jako DAL.MI. Odwiedź www.datalogic.com.

Datalogic i logo Datalogic są zastrzeżonymi znakami towarowymi firmy Datalogic S.p.A. w wielu krajach, w tym w USA i UE. Inne znaki towarowe należą do ich odpowiednich właścicieli.