Conrad Business Supplies włącza do oferty nowe modele złączek z serii WAGO 2060 do zastosowań oświetleniowych

| Realizacje

Złączki typu SMD są kompatybilne z istniejącymi płytkami PCB i pozwalają zredukować cienie w aplikacjach LED

Conrad Business Supplies włącza do oferty nowe modele złączek z serii WAGO 2060 do zastosowań oświetleniowych

Conrad Business Supplies rozwija nadal ofertę komponentów elektronicznych o nowe wersje złączek z serii 2060 od wiodącego producenta WAGO. Najnowsze artykuły będą uzupełnieniem ponad 16 000 innych produktów firmy WAGO w ofercie Conrad.

Nowe wersje z serii 2060 obejmują produkty 2060-451, 2060-452 oraz 2060-453 i oferują na nowo zaprojektowaną, białą obudowę. Jest ona wysunięta do tyłu o dodatkowy milimetr, co zwiększa tolerancję przy automatycznym i ręcznym łączeniu pełnych przewodów jednożyłowych w złączach typu „push in”. Biała głowica izolacyjna pozwala zminimalizować cienie w aplikacjach LED i zwiększa odporność mechaniczną, a także stabilność płytki. Złączki są kompatybilne z istniejącymi układami płytek PCB, więc klienci mogą w prosty sposób unowocześnić swoje projekty na PCB.

Seria 2060 jest częścią asortymentu produktów SMD firmy WAGO, do którego należy także seria 2059 do najmniejszych instalacji i seria 2061 do zastosowań zasilania bezpośredniego. Produkty z serii 2059 o wysokości jedynie 2,7 mm są dostępne w konfiguracjach 1-, 2- lub 3-biegunowych i mogą być łączone szeregowo bez zmniejszania liczby biegunów, co poprawia elastyczność przy jednoczesnym ograniczaniu kosztów. Złącze PUSH WIRE® gwarantuje styk o wysokiej jakości i niewymagający konserwacji. Seria 2061 podobnie do 2060 oferuje zintegrowany przycisk, który pozwala na łączenie i rozłączanie przewodów skręcanych z cienkich drucików.

Product Manager, Jürgen Spörl, Conrad Business Supplies skomentował: „Staramy się oferować naszym klientom jak najszerszą gamę wysokiej jakości komponentów i pragniemy, aby asortyment produktów w Conrad był zawsze aktualny. Te nowe ulepszenia serii 2060 firmy WAGO oferują nabywcom i inżynierom jeszcze większy wybór z zakresu najnowszych technologii”.

Pełny asortyment produktów marki WAGO można znaleźć na conrad.pl