Seria PowerScan™ 9600: gdy maksymalna elastyczność spotyka się z wyjątkową niezawodnością

| Realizacje

Datalogic, światowy lider na rynku automatycznego zbierania danych i automatyki przemysłowej, ogłasza wprowadzenie na rynek nowej serii ręcznych skanerów przemysłowych PowerScan™ 9600.

Seria PowerScan™ 9600: gdy maksymalna elastyczność spotyka się z wyjątkową niezawodnością

Datalogic, światowy lider na rynku automatycznego zbierania danych i automatyki przemysłowej, ogłasza wprowadzenie na rynek nowej serii ręcznych skanerów przemysłowych PowerScan™ 9600. Seria ta oferuje podwyższony standard obsługi w zastosowaniach produkcyjnych, magazynowych i detalicznych. Wytrzymała konstrukcja w połączeniu z ładowaniem indukcyjnym, wymiennymi modułami interfejsu i radiem dalekiego zasięgu STAR zapewnia wyjątkową długoterminową wydajność i niższy całkowity koszt posiadania.

PowerScan 9600 jest dostępny zarówno w wersji przewodowej, jak i bezprzewodowej, oferując szeroki wachlarz interfejsów komunikacyjnych w postaci wymiennych modułów. Niezależnie od tego czy potrzebujesz połączyć się z komputerem przemysłowym, tabletem czy PLC, możesz to zrobić w ciągu kilku minut dołączając odpowiedni moduł interfejsu. Gdy Twoje potrzeby w przyszłości się zmienią wystarczy wymiana modułu, bez konieczności zakupu kompletnego urządzenia. Moduły interfejsu mogą zostać wsunięte do portu w doku komunikacyjno-ładującym lub podpięte bezpośrednio do przewodowego skanera.

Stacja dokująca wyposażona jest w system ładowania indukcyjnego, który eliminuje najczęstszą przyczynę awarii. Zabrudzone lub uszkodzone styki, znane z tradycyjnych ładowarek, prowadzą do nieplanowanych przestojów wywołanych zmniejszoną wydajnością akumulatora lub kompletnym zanikiem ładowania. Ładowanie indukcyjne jest wolne od takich przypadków.

Technologia ładowania bezprzewodowego maksymalizuje wydajność i znacznie obniża całkowity koszt posiadania (TCO) dla przedsiębiorstwa. Wskaźnik pozostałego naładowania PowerScan 9600 oraz ogólna kondycja urządzenia ostrzegają użytkownika o konieczności przeprowadzenia konserwacji zapobiegawczej, zanim urządzenie ulegnie awarii.

Wzmocniona konstrukcja, z klasą szczelności IP67 i odpornością na upadki z wysokości 2,5 metra na beton sprawiają, że PowerScan 9600 świetnie pasuje do zastosowań w wymagających środowiskach spotykanych w warunkach przemysłowych i magazynowych. Zakłady takie są z reguły pełne akcesoriów współdzielących pasmo 2,4GHz, co wpływa na płynność pracy z Wi-Fi lub Bluetooth®. PowerScan 9600 bazuje na komunikacji wąskopasmowej STAR RADIO 2.0, które dzięki niższej częstotliwości jest mniej podatne na zakłócenia i zapewnia większy zasięg radiowy niż tradycyjny Bluetooth.

PowerScan 9600 naprawdę przekracza wszelkie oczekiwania pod względem niezawodności, elastyczności i całkowitego kosztu posiadania (TCO).

Dowiedz się więcej na www.datalogic.com