Nowa seria skanerów QuickScan™ 2500: super wydajność w przystępnej cenie

| Realizacje

Datalogic ogłasza wprowadzenie na rynek nowej serii skanerów 2D QuickScan™ 2500 ogólnego przeznaczenia, z szeroką gamą akcesoriów, w wersjach przewodowych i bezprzewodowych.

Nowa seria skanerów QuickScan™ 2500: super wydajność w przystępnej cenie

Bolonia, 6 października 2022 r. – Datalogic, światowy lider na rynku automatycznego zbierania danych i automatyzacji fabryk, ogłasza wprowadzenie na rynek nowej serii skanerów 2D QuickScan™ 2500 ogólnego przeznaczenia, z szeroką gamą akcesoriów, w wersjach przewodowych i bezprzewodowych. Trwała konstrukcja skanerów QuickScan™ jest objęta 5-letnią gwarancją. Modele z tej serii oferują szeroki wachlarz interfejsów, wysoką wydajność oraz kilka wersji zestawów na każdą kieszeń. QuickScan™ 2500 idealnie pasuje do stanowisk kasowych, lecz także innych aplikacji do zbierania danych.

W szybko zmieniającym się świecie handlu najważniejszy jest czas, klienci nie powinni czekać w kolejce do kasy. Zarówno przewodowa, jak i bezprzewodowa wersja Quickscan 2500 oferują niezawodność i niezmiennie wysoką wydajność, a co warte podkreślenia, także odporność przycisku na minimum 10 milionów naciśnięć. Prosta i ergonomiczna konstrukcja zapewnia operatorowi wygodę i utrzymuje produktywność nawet w najtrudniejszych warunkach.

Wszystkie urządzenia z tej serii wykazują wyjątkową dokładność skanowania, minimalizując błędne lub przypadkowe odczyty. Skaner świetnie skanuje kody kreskowe nawet wtedy, gdy nie trzymają się one norm, są źle wydrukowane lub uszkodzone. Renomowana technologia Datalogic Green Spot zapewnia doskonałą wizualną informację zwrotną przy każdym pozytywnym odczycie. Oprócz wyjątkowej wydajności urządzenie cechuje się najlepszą w swojej klasie głębią ostrości i szybkością. Skanery te doskonale sprawdzają się w odczytywaniu kodów prezentowanych na ekranach urządzeń mobilnych lub przez tzw. Covid’owe bariery z pleksiglasu.

Skanery z serii QuickScan 2500 wyposażono w system STAR Radio, który poprawia skuteczność transmisji danych. Częstym problemem są wzajemne zakłócenia ze strony dużej liczby urządzeń Bluetooth i WiFi, pracujących w tym samym paśmie częstotliwości. Możliwość uniknięcia zakłóceń w transmisji danych wpływa na szybki zwrot kosztów dla modeli korzystających ze STAR Radio w ciągu trzech miesięcy. Przy dzisiejszym braku chipów Bluetooth zastosowanie STAR Radio przynosi globalne korzyści, jednak dla zwolenników Bluetooth QuickScan 2500 produkowany jest także w tym standardzie.

W tych niezwykle tanich skanerach 2D zawarto wiele, Quickscan 2500 umożliwia wykonywanie wszelkich operacji detalicznych z wysoką szybkością. Wydajność, komunikacja, wytrzymałość i pełna dostępność sprawiają, że Quickscan 2500 jest niezawodnym asystentem, który nigdy Cię nie zawiedzie.

Dowiedz się więcej na www.datalogic.com