Datalogic przedstawia nową serię stacjonarnych modułów skanowania Gryphon 4500.

| Realizacje

Opracowane z pomocą fachowej wiedzy specjalistycznej, nowe i najlepsze w swojej klasie skanery stacjonarne to zupełnie nowy poziom trwałości, podparty 5-letnią gwarancją.

Datalogic przedstawia nową serię stacjonarnych modułów skanowania Gryphon 4500.

Datalogic przedstawia nową serię stacjonarnych modułów skanowania Gryphon 4500.

Proste w obsłudze, szybkie i trwałe.

Opracowane z pomocą fachowej wiedzy specjalistycznej, nowe i najlepsze w swojej klasie skanery stacjonarne to zupełnie nowy poziom trwałości, podparty 5-letnią gwarancją.

Bolonia, 6 lipca 2023 r. Datalogic, światowy lider branży automatycznej rejestracji danych i automatyki dla zakładów produkcyjnych, z dumą informuje o wprowadzeniu na rynek nowej serii skanerów stacjonarnych Gryphon 4500. Urządzenia te przeznaczone są do rozmaitych zastosowań: dla kas automatycznych i punktów samoobsługi w handlu detalicznym, dla zakładów produkcji i służby zdrowia, a także dla transportu i logistyki. Wyróżniają się najwyższymi parametrami technologicznymi i trwałością eksploatacyjną – i to pomimo niewielkich rozmiarów, dzięki którym łatwo je zainstalować w kioskach, punktach informacyjnych, punktach samoobsługi, czy systemach kontroli dostępu.

Nowe moduły skanujące dostępne są w dwóch odmianach. Model GFS4500 wyposażono w obudowę zewnętrzną, dzięki której doskonale nadaje się do wspomnianych powyżej zastosowań, jego przygotowanie do użytku nie wymaga dużych nakładów pracy, zaś gama punktów mocujących umożliwia rozmaite pozycje montażowe. Drugim modelem jest GFE4500 bez obudowy, który sprawdzi się dobrze w rozwiązaniach zintegrowanych wedle niestandardowych projektów lub bardzo specyficznych wymagań odbiorcy.

Długa trwałość modułów skanowania GFS4500 wynika z solidnej konstrukcji zewnętrznej i podzespołów wewnętrznych. Nadają się one do montażu na zewnątrz pomieszczeń dzięki wytrzymałej obudowie o klasie ochrony IP54, okienku skanera odpornemu na zarysowania i promieniowanie UV, a także wybitnej odporności na duże wahania temperatury, przypadkowe uderzenia czy drgania mechaniczne. Każde z tych urządzeń dostępne jest z najlepszą dla tej klasy gwarancją producenta, na okres aż 5 lat.

Stacjonarne moduły skanowania Gryphon 4500 uwzględniają bardzo zaawansowany czujnik o rozdzielczości na poziomie pikseli, szerokokątną optykę oraz autorską technologię oświetlania czerwonym i białym światłem z regulacją jasności, dzięki czemu sprawdzą się w różnych warunkach odczytu. Moduły Gryphon 4500 mogą skanować dowolne kody kreskowe 1D i 2D, skutecznie rozpoznając zapisane za ich pomocą informacje na etykietach, nawet jeśli przesuwają się w polu widzenia skanera z dużą prędkością, a także bez względu na odległość czy kierunek kodu. Wbudowane w moduły, zaawansowane algorytmy dekodujące i szybki mikroprocesor umożliwiają błyskawiczny odczyt kodów na towarach, kartach lojalnościowych czy kuponach widocznych na dowolnej powierzchni – nawet na ekranie smartfonu.

Moduły mają interfejs USB i RS-232, dzięki czemu łatwo podłączyć je do różnego typu systemów nadrzędnych. Model GFS4500 wyposażony jest tylko w standardowe złącze micro-USB z wytrzymałym zatrzaskiem, uniemożliwiającym luzowanie się czy odłączenie kabla. Pozostałe wersje skanerów mają kabel zintegrowany. Udany odczyt sygnalizowany jest wyraźnym, głośnym dźwiękiem oraz słynną kontrolką Green Spot, którą tak bardzo lubią użytkownicy czytników Datalogic.

Seria modułów stacjonarnych Gryphon 4500 to skanery bardzo wydajne, wszechstronne i trwałe, nadające się do nowych i istniejących systemów, zwłaszcza tam, gdzie brakuje miejsca na montaż, zaś najważniejszy jest prawidłowy odczyt już za pierwszym razem.

Stacjonarne skanery Gryphon 4500 to urządzenia proste w obsłudze, szybkie i trwałe.

Datalogic Group

Datalogic jest od 1972 r. światowym liderem branży automatycznej rejestracji danych i automatyki dla zakładów produkcyjnych, który pomaga podnieść wydajność i jakość procesów w branży detalicznej, wytwórczej, transportowej, logistycznej oraz opieki zdrowotnej.

Spółka Datalogic S.p.A. od 2001 roku jest notowana jako DAL.MI na Giełdzie Włoskiej w segmencie STAR. Więcej informacji znaleźć można na stronie www.datalogic.com.

Datalogic i logo Datalogic są znakami towarowymi spółki Datalogic S.p.A. zarejestrowanymi w wielu krajach, m.in. w USA i UE. Inne znaki towarowe należą do ich prawnych właścicieli.