Astor wprowadził nowe zasady certyfikacji partnerów firmy

Od stycznia br. Astor wprowadził nowe zasady przyznawania certyfikatów dla partnerów firmy. Ustanowione zostały również nowe tytuły – Złotego Partnera Astor, Srebrnego Partnera Astor oraz zarezerwowany tylko dla firm OEM (producentów maszyn) tytuł Platynowego Partnera Astor. Wcześniej, od 2002 roku, program certyfikacji bazował na tytułach Autoryzowanego Integratora Systemów Astor, Integratora Systemów Astor oraz Astor OEM.

Posłuchaj
00:00

Certyfikat uzyskać może zarejestrowana firma świadcząca usługi integracji systemów, która spełnia określone warunki. Oceniana jest ona na podstawie jakości świadczonych usług, które potwierdzone są realizowanymi corocznie wdrożeniami danych produktów, a także partnerskiego podejścia do wzajemnych relacji biznesowych i osiąganych wyników sprzedaży produktów objętych specjalizacją.

Ta ostatnia obejmuje dziedziny, w których firma wykazuje odpowiednie kompetencje i dla których wydawany jest certyfikat. Ich lista obejmuje systemy sterowania (ogólnie), systemy sterowania dla procesów ciągłych, systemy wizualizacji i SCADA w technologii klasycznej oraz (oddzielnie) technologii ArchestrA, systemy zarządzania wydajnością i MES, systemy monitoringu i transmisji bezprzewodowej, systemy sieci przemysłowych oraz roboty przemysłowe.

Celem prowadzenia programu certyfikacji jest promocja firm wdrażających systemy automatyki, uwiarygodnienie ich kompetencji oraz bliska współpraca z dostawcą produktów, tj. firmą Astor. Certyfikowani partnerzy uzyskują również korzyści m.in. w postaci specjalnych ofert cenowych, bezpłatnego udziału w warsztatach technicznych oraz dostępu do ofert szkoleniowych dla firm z certyfikatem. Dodatkowe korzyści, które przysługują Złotym Partnerom, to m.in. wparcie w pozyskiwaniu zleceń oraz promocja w serwisie internetowym firmy Astor.

Powiązane treści
Astor nagrodzony za wzrost sprzedaży
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Zasilanie, aparatura nn
Grupa LAPP otworzyła we Wrocławiu Centrum Usług Biznesowych
Aktualności
Foxconn i NVIDIA budują superkomputer AI z 10 000 GPU Blackwell na Tajwanie
Roboty
Automatyzacja górnictwa
Przemysł 4.0
SICK ANS/ANM58 PROFINET – nowa generacja enkoderów absolutnych dla Przemysłu 4.0
Aktualności
Perspektywy rynku przekładni
Aktualności
Współpraca Omron i Cognizant

Poradnik doboru rozwiązań drukujących - drukarki mobilne, stacjonarne i przemysłowe

Jak dobrać drukarkę do zastosowań w logistyce, przemyśle czy handlu? Na co zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o cechy i funkcje urządzenia? Jak zapewnić wysoką niezawodność pracy oraz trwałość systemu drukującego? A co z oprogramowaniem? W artykule odpowiadamy na powyższe pytania, przedstawiając przykłady nowoczesnych urządzeń drukujących, które z powodzeniem sprawdzają się w wymienionych zastosowaniach.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów