Wyświetlacze LCD Sharp w ofercie JM elektronik

W lutym JM elektronik poinformował o wprowadzeniu do oferty produktów firmy Sharp. W ofercie kierowanej na rynek przemysłowy można znaleźć wyświetlacze o przekątnych od 28,3" do 2,5" pracujące (w zależności od modelu) w rozdzielczościach od 2560x2048 (QSXGA) do 320x240 (QVGA).

Posłuchaj
00:00

Wśród nich dostępne są modele o różnych interfejsach (LVDS, LDI, TTL), podświetleniach (CCFL, LED) czy zakresach temperatur pracy (od-30ºC do +80ºC).

Powiązane treści
JM elektronik partnerem handlowym NLT Technologies
Hewlett-Packard wybrał folię 3M zwiększającą jasność wyświetlacza
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Zasilanie, aparatura nn
Nowa farma wiatrowa Tauronu
Roboty
Humanoid Xpeng IRON zachwyca realizmem ruchu do tego stopnia, że aż trudno uwierzyć, iż w środku nie ma człowieka
Aktualności
JM elektronik uczestniczył w konferencji Axiomteka
Silniki i napędy
Control Techniques Dynamics częścią Nidec Drives
Przemysł 4.0
Nowe pokolenie liderów w przemyśle - ASTOR partnerem II edycji Akademii Liderów Transformacji Przemysłowej Fundacji PAGA
Roboty
Nowe centrum kompetencji technologicznych FANUC Polska

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów