FCI przejęło MergeOptics

FCI, producent i dostawca złączy oraz okablowania wykorzystywanego w telekomunikacji, przemyśle oraz medycynie przejął firmę MergeOptics, producenta m.in. kabli AOC (Active Optical Cables) oraz optycznych transceiverów. Transakcja ta pozwoli FCI znacznie rozszerzyć dotychczasowy asortyment obejmujący głównie okablowanie miedziane.

Posłuchaj
00:00
Powiązane treści
Okablowanie Brand-Rex od teraz w Assmann Distribution
Kable dla automatyki – miniraport z rynku
Jak dobierać okablowanie w sieciach przemysłowych?
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Bezpieczeństwo
Cyberbezpieczeństwo w przemyśle
Pomiary
Rynek inspekcji wizyjnej
Aktualności
Współpraca Siemensa z Airbusem
Obudowy, złącza, komponenty
Stabilny wzrost zapotrzebowania na odlewy metalowe
Roboty
Automatyzacja dojenia
Zasilanie, aparatura nn
Współpraca ABB i VoltaGrid

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów