Serwer OPC z obsługą PLC serii Q

MatrikonOPC poinformował o rozszerzeniu funkcjonalności serwera OPC dla sterowników programowalnych produkcji Mitsubishi. Teraz serwer ten obsługuje nie tylko PLC serii A oraz FX, ale również sterowniki serii Q.

Posłuchaj
00:00
Powiązane treści
Serwery OPC dla automatyki budynkowej
PLC - technologia komunikacyjna dla domu
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Obudowy, złącza, komponenty
Stabilny wzrost zapotrzebowania na odlewy metalowe
Roboty
Automatyzacja dojenia
Zasilanie, aparatura nn
Współpraca ABB i VoltaGrid
Obudowy, złącza, komponenty
Światowy rynek kabli energetycznych
Komunikacja
PESA przejęła niemieckiego producenta tramwajów - HeiterBlick GmbH
Aktualności
SKF Ventures - powstała nowa platforma

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów