Nowy inwestor w LSSE

Amerykańska firma Pittsburgh Glass Works (PGW) uzyskała zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie podstrefy Środa Śląska Legnickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej (LSSE). W ramach tej inwestycji PGW wybuduje zakład produkcyjny szyb samochodowych oraz uruchomi działalność badawczo-rozwojową.

Posłuchaj
00:00

Inwestor zobowiązał się do poniesienia nakładów inwestycyjnych w wysokości około 174 mln zł oraz zatrudnienia przynajmniej 151 osób. Otwarcie fabryki zaplanowano na wiosnę 2012 roku.

 

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Aktualności
Medicalgorithmics rozszerza obecność w USA dzięki współpracy z Fourth Frontier
Aktualności
Rozwój przemysłu chemicznego
Komunikacja
Przyszłość technologii RFID
Aktualności
Bosch inwestuje miliony w druk 3D z metalu
Roboty
Pierwszy ośrodek szkoleniowy dla humanoidalnych robotów otwarty w Chinach
Aktualności
Rynek turbin wiatrowych
Powiązane treści
Dwaj nowi inwestorzy w LSSE
Trwa rozbudowa zakładu Volkswagen Motor Polska
Lear przejmuje halę po Lenovo w LSSE
Dwie nowe inwestycje w LSSE
Ruszyła produkcja w zakładzie Pittsburgh Glass Works Poland
Wezi-tec zainwestuje ponad 4 mln zł w Legnicy
Kolejni inwestorzy w W-MSSE
Firmy z branży spożywczej w LSSE i KSSE
Zezwolenie dla D&D Resory
Nowiny z WSSE "Invest Park"
Nowe inwestycje w ŁSSE
Nowi inwestorzy w ŁSSE
ABB inwestuje w ŁSSE w produkcję silników

Poradnik doboru rozwiązań drukujących - drukarki mobilne, stacjonarne i przemysłowe

Jak dobrać drukarkę do zastosowań w logistyce, przemyśle czy handlu? Na co zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o cechy i funkcje urządzenia? Jak zapewnić wysoką niezawodność pracy oraz trwałość systemu drukującego? A co z oprogramowaniem? W artykule odpowiadamy na powyższe pytania, przedstawiając przykłady nowoczesnych urządzeń drukujących, które z powodzeniem sprawdzają się w wymienionych zastosowaniach.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów