Program testowania i certyfikacji na zgodność z OPC UA

W związku ze wzrostem zainteresowania specyfikacją OPC UA organizacja OPC Foundation uruchomiła program testowania i certyfikacji produktów na zgodność z tym standardem. Mogą w nim uczestniczyć producenci zrzeszeni w OPC Foundation. Testy będą przeprowadzane w amerykańskim laboratorium organizacji. Rozpoczną się prawdopodobnie w drugim kwartale bieżącego roku.

Posłuchaj
00:00

Powiązane treści
OPC UA wciąż mało znane
Serwer OPC dla sterowników turbin wiatrowych firmy Vestas
Powołano OPC Europe
OPC - Nowoczesny standard komunikacji przemysłowej
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Bezpieczeństwo
Westermo wzmacnia obecność w Europie
Aktualności
Rynek czynników cieplnych
Przemysł 4.0
DMG MORI i HAIMER wzmacniają partnerstwo w obszarze cyfryzacji i automatyzacji narzędziowni
Roboty
Rynek robotów malarskich
Pomiary
Endress+Hauser podwaja powierzchnię zakładu w Waldheim
Artykuły
Nowe wymogi dla eksportu maszyn do Indii: certyfikat BIS i lokalny przedstawiciel

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów