Mitsubishi Electric rozwijał będzie inicjatywę Future Factory

Mitsubishi Electric włącza się do prac koordynowanych przez firmę SAP Research w ramach inicjatywy Future Factory, której celem jest rozwijanie oraz testowanie nowych koncepcji w zakresie sprzętu i oprogramowania produkcyjnego. Projekty przygotowywane w ramach Future Factory obejmują m.in. takie zagadnienia jak integracja urządzeń z systemami zarządzania w celu realizacji specyficznych zadań produkcyjnych, projektowanie intuicyjnych interfejsów użytkownika oraz rozwiązań mobilnych dla przemysłu.

Dodaj do ulubionych źródeł w Google
Posłuchaj
00:00

Chcesz częściej widzieć nasze artykuły w Google? Dodaj AutomatykaB2B do ulubionych źródeł
Powiązane treści
Serwonapędy Mitsubishi Electric: harmonia ludzi, maszyn i natury
Mitsubishi Electric wdrożyło ISO 14001:2004
Mitsubishi Electric i Adroit Technologies zwiększają współpracę
Mitsubishi Electric rozszerza działalność w zakresie obróbki laserowej
Mitsubishi Electric inwestuje w Polsce
Mitsubishi Electric przejmuje włoskiego dystrybutora automatyki
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Roboty
Rynek egzoszkieletów
Artykuły
Od zasilania brzegowego po uzdatnianie wody: zwycięzcy nagród vector awards 2026
PLC, HMI, Oprogramowanie
Panele sterowania agregatami chłodniczymi
Obudowy, złącza, komponenty
Rozbudowa zakładu Liropol w Lidzbarku
Zasilanie, aparatura nn
WEG inwestuje w transformację energetyczną. Nowy, zaawansowany zakład produkcyjny systemów BESS w Brazylii
Przemysł 4.0
AI Act w praktyce - od 2 sierpnia firmy mają obowiązek ujawniania zastosowań sztucznej inteligencji

Cyberbezpieczeństwo OT - od technicznego tła do elementu odporności organizacji

Systemy automatyki przemysłowej, budynkowej i infrastrukturalnej przez lata funkcjonowały jako środowiska techniczne, których kluczowym zadaniem było zapewnienie ciągłości działania procesów. Projektowane z myślą o niezawodności i stabilności, pozostawały relatywnie odseparowane od szerszej dyskusji o cyberbezpieczeństwie. Nie oznaczało to jednak, że bezpieczeństwo stanowiło kwestię drugorzędną. Wręcz przeciwnie – było wpisane w samą naturę tych systemów. Dziś zmienia się przede wszystkim to, że zaczynamy tę zależność świadomie identyfikować i wprost nią zarządzać.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów