Procter & Gamble rozwija produkcję w Nowym Józefowie

Procter & Gamble zamierza zainwestować w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej 130 mln zł. Środki te zostaną wykorzystane do budowy nowej linii produkcyjnej w należącym do koncernu zakładzie Gillette na Nowym Józefowie w Łodzi. W związku z inwestycją w fabryce znajdzie zatrudnienie 50 nowych pracowników.

Dodaj do ulubionych źródeł w Google
Posłuchaj
00:00
Chcesz częściej widzieć nasze artykuły w Google? Dodaj AutomatykaB2B do ulubionych źródeł
Powiązane treści
Nowe zezwolenie w ŁSSE
Kolejne zakłady powstają na terenie ŁSSE
Nowiny z ŁSSE
Nowe inwestycje w ŁSSE
Nowi inwestorzy w ŁSSE
ABB inwestuje w ŁSSE w produkcję silników
Danfoss inwestuje w ŁSSE
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Roboty
Pionowy wymiar zautomatyzowanej logistyki - windy i systemy cyfrowe Schindler integrują się z robotami w HOCH Health Ostschweiz
Przemysł 4.0
Siemens Xcelerator przyspiesza rozwój statków kosmicznych wielokrotnego użytku
Roboty
Roboty humanoidalne w fabrykach Hyundai. Związki obawiają się o miejsca pracy
Przemysł 4.0
Japoński przemysł wdraża lokalne modele AI oparte na NVIDIA Nemotron
Przemysł 4.0
Globalny rynek elektrycznych wózków widłowych
Przemysł 4.0
Zintegrowane systemy automatyki morskiej

Cyberbezpieczeństwo OT - od technicznego tła do elementu odporności organizacji

Systemy automatyki przemysłowej, budynkowej i infrastrukturalnej przez lata funkcjonowały jako środowiska techniczne, których kluczowym zadaniem było zapewnienie ciągłości działania procesów. Projektowane z myślą o niezawodności i stabilności, pozostawały relatywnie odseparowane od szerszej dyskusji o cyberbezpieczeństwie. Nie oznaczało to jednak, że bezpieczeństwo stanowiło kwestię drugorzędną. Wręcz przeciwnie – było wpisane w samą naturę tych systemów. Dziś zmienia się przede wszystkim to, że zaczynamy tę zależność świadomie identyfikować i wprost nią zarządzać.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów