Tauron członkiem CEEP

Tauron uzyskał status członka rzeczywistego Central Europe Energy Partners AISBL (CEEP). Jest to międzynarodowe stowarzyszenie zajmujące się wspieraniem integracji środkowoeuropejskiego sektora energii w ramach wspólnej polityki UE. Oprócz Tauronu do CEEP należą m.in. Lotos, Jastrzębska Spółka Węglowa, Energa, Kulczyk Investments, Kompania Węglowa, Katowicki Holding Węglowy, Famur i Enea.

Posłuchaj
00:00
Powiązane treści
Tauron orzymał zgodę UOKiK na przejęcie GZE
Tauron utworzył trzy nowe spółki
Tauron kupuje Górnośląski Zakład Elektroenergetyczny
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Przemysł 4.0
Panattoni zamyka 2025 rok z inwestycjami o wartości 2,83 mld zł – rynek nieruchomości przemysłowych wchodzi w fazę wzrostu
Przemysł 4.0
Koniec air-commerce. Sprzedawanie powietrza przestanie się opłacać
Obudowy, złącza, komponenty
Koncept-L jedynym Market Development Distributorem Zebra Technologies w Europie Wschodniej
Roboty
Roboty humanoidalne wkraczają do logistyki przemysłowej - Siemens testuje rozwiązanie Humanoid
Bezpieczeństwo
Cyberbezpieczeństwo w przemyśle
Pomiary
Rynek inspekcji wizyjnej

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów