Faro udostępnia CAM2 Measure 10

Faro, dostawca przenośnych systemów pomiarowych oraz rozwiązań do obróbki obrazu wprowadził na rynek najnowsze oprogramowanie CAM2 Measure 10 dla ramion FaroArm i ScanArm oraz trakerów Faro.

Posłuchaj
00:00

Zaimplementowano w nim kilka nowych funkcji, w tym możliwość gromadzenia i analizy danych chmur punktów, Live Color Scan (przyspiesza kontrolę części o skomplikowanej geometrii), Shortcuts (pozwala tworzyć nowe polecenia z kilku operacji wcześniej realizowanych oddzielnie) oraz Easy Move Wizard (upraszcza pomiary dużych części). W CAM2 Measure 10 umożliwiono też m.in. wykonywanie pomiarów zdalnych, uruchamianie poleceń oraz przeglądanie wyników w czasie rzeczywistym za pomocą iPhonów i iPadów firmy Apple.

Powiązane treści
Faro i Gexcel współpracują
Umowa Faro i Airbusa
Faro na liście Top 25 Forbes
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Obudowy, złącza, komponenty
Kryzys w branży motoryzacyjnej: Bosch zamyka fabrykę komponentów w Waiblingen
Aktualności
Top Tech Voices firmy Farnell - sezon poświęcony zdrowiu mózgu i ochronie środowiska
Przemysł 4.0
Hannover Messe 2026: Przemysłowa AI, wodór i produkcja obronna wyznaczają nowy kierunek dla Europy
Przemysł 4.0
Wejdź na wyższy poziom automatyzacji i zdobądź przewagę na rynku
Roboty
Automatyzacja końca linii w diagnostyce medycznej – kompaktowa komórka zrobotyzowana Samas i OMRON
Roboty
FANUC po raz siódmy w rankingu Top 100 Global Innovators

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów