Bezpłatne seminaria Pro-face z systemów HMI na stadionach Euro 2012

Firma Pro-face, specjalizująca się w profesjonalnych systemach HMI, organizuje w kwietniu cykl bezpłatnych seminariów, które odbędą się na stadionach Euro 2012 w Gdańsku, Poznaniu oraz Wrocławiu. Podczas spotkań zaprezentowane zostaną rozwiązania dotyczące nowych paneli operatorskich serii GP4000 i komputerów przemysłowych serii PS4000. Dodatkowo uczestnicy będą mogli skorzystać z możliwości zwiedzenia stadionu.

Posłuchaj
00:00

Zainteresowane osoby proszone są o przesyłanie zgłoszeń uczestnictwa na adres proface@proface.pl lub faxem +48 22 465-66-67. Ilość miejsc ograniczona.

Terminy seminariów:

  • 12.04.2012 - stadion PGE Arena w Gdańsku,
  • 17.04.2012 - stadion Miejski we Wrocławiu,
  • 24.04.2012 - stadion Lecha w Poznaniu

Powiązane treści
Jak działa Stadion Narodowy? Rozwiązania automatyki budynkowej, systemy niskonapięciowe i sieci teletransmisyjne
Najbardziej zaawansowane panele operatorskie Pro-face
Profesjonalne, zintegrowane z HMI sterowniki programowalne firmy Pro-face
Pro-Face, czyli profesjonalne panele operatorskie i komputery przemysłowe
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Przemysł 4.0
Schneider Electric przejmie Cognite za 3,1 mld dolarów
Przemysł 4.0
Electris zainwestuje blisko 40 mln zł w rozwój zakładu w Białce
Obudowy, złącza, komponenty
Automatyka w logistyce ostatniej mili
Przemysł 4.0
Ponad 40 nowych cyfrowych bliźniaków w fabrykach na całym świecie dzięki firmom Unilever i Accenture
Przemysł 4.0
Rynek suszarek przemysłowych
Komunikacja
Ethernet przemysłowy zdominował rynek, odwrót od sieci Fieldbus przyspiesza

Cyberbezpieczeństwo OT - od technicznego tła do elementu odporności organizacji

Systemy automatyki przemysłowej, budynkowej i infrastrukturalnej przez lata funkcjonowały jako środowiska techniczne, których kluczowym zadaniem było zapewnienie ciągłości działania procesów. Projektowane z myślą o niezawodności i stabilności, pozostawały relatywnie odseparowane od szerszej dyskusji o cyberbezpieczeństwie. Nie oznaczało to jednak, że bezpieczeństwo stanowiło kwestię drugorzędną. Wręcz przeciwnie – było wpisane w samą naturę tych systemów. Dziś zmienia się przede wszystkim to, że zaczynamy tę zależność świadomie identyfikować i wprost nią zarządzać.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów