Zbliżają się targii zielonej energii w Poznaniu - Greenpower 2014

Najbliższa edycja odbędzie się w dniach 13-15 maja 2014 r. Na targach Greenpower zobaczyć będzie można m.in. ofertę z zakresu energii słonecznej, wiatrowej, wodnej, geotermalnej, biomasy, biopaliw oraz technologii energooszczędnych. Nie zabraknie także tematycznych konferencji - odbędzie się druga edycja wydarzeń "Fotowoltaika dla każdego" oraz "OZE w agroturystyce", a także seminaria Polskiej Izby Gospodarczej Energii Odnawialnej. Dla uatrakcyjnienia wydarzenia organizatorzy planują powiększyć ekspozycyjną powierzchnię o nowy pawilon 8A.

Posłuchaj
00:00

Podczas spotkań towarzyszących targom Greenpower poruszone zostaną tematy dotyczące aktualnego stanu ustawy o OZE, a także dokonywania wyborów między energią słoneczną, biogazem, czy też wiatrakami. Po dokonaniu rejestracji wstęp na ekspozycję i na targowe wydarzenia jest bezpłatny. Więcej informacji uzyskać można na stronie: www.greenpower.mtp.pl.

Powiązane treści
W Poznaniu trwają targi Greenpower i Expopower
W maju spotkanie energetyków w Poznaniu
Polska nie wypada najlepiej w rankingu atrakcyjności inwestycji w OZE
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Silniki i napędy
Europejski rynek środków smarnych
Roboty
DeepMind i Agile Robots integrują AI z robotyką. Kluczowe wyzwanie - praca w czasie rzeczywistym
Przemysł 4.0
Szkło w pakowaniu leków
Aktualności
Rozbudowa zakładu Acoustics
Przemysł 4.0
Rynek stali formowanej na zimno
Przemysł 4.0
ABB i Syre analizują technologie dla przemysłowego recyklingu tekstyliów

Automatyzacja przemysłu na rozdrożu: dylemat między przywiązaniem a otwartością. E-book do pobrania

Współczesny przemysł, od produkcji po intralogistykę, funkcjonuje w środowisku bezprecedensowej zmienności. Dynamiczne trendy konsumenckie, nowe regulacje prawne i nieprzewidywalne wstrząsy w globalnych łańcuchach dostaw zmuszają firmy do fundamentalnej refleksji nad swoimi strategiami operacyjnymi. W centrum tej dyskusji znajduje się kluczowe pytanie o model technologiczny: czy trwać w przywiązaniu do zamkniętych, specyficznych dla jednego dostawcy standardów, czy też otworzyć się na nowe możliwości, jakie niesie ze sobą elastyczność i interoperacyjność?
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów