ZPUE wdraża system informatyczny

Zakład Produkcji Urządzeń Elektrycznych z Włoszczowy zawarł kontrakt ze spółką Itelligence na dostawę sprzętu komputerowego i wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego z licencją. Firmy podpisały też umowę o świadczeniu przez Itelligence usług serwisu gwarancyjnego. System SAP zostanie zainstalowany we wszystkich zakładach należący do ZPUE. Przewidywany termin zakończenia procesu wdrażania systemu to kwiecień przyszłego roku.

Posłuchaj
00:00
Powiązane treści
Współpraca ZPUE i Ekoenergetyki
Stacje transformatorowe ZPUE w Chile
ZPUE dostawcą Tauronu
Urządzenia ZPUE w laboratorium Intela
ZPUE modernizuje system zasilania Kolporter Areny
Nowy prezes ZPUE
ZPUE bezpiecznym pracodawcą
ZPUE weszło na rynek arabski
ZPUE pierwszy raz na targach w Rosji
ZPUE Novatorem 2015
Urządzenia ZPUE w holenderskim porcie
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Bezpieczeństwo
Cyberbezpieczenstwo przemysłowe: Advantech nawiązał partnerstwo z AI EdgeLabs
Przemysł 4.0
Ukryty ślad węglowy centrów danych. Dlaczego beton staje się problemem automatyki i AI
PLC, HMI, Oprogramowanie
Konferencja firmy Dassault Systèmes - 3DEXPERIENCE World 2026
Przemysł 4.0
Akumulator piaskowy jako źródło bezemisyjnego ciepła dla przemysłu
Przemysł 4.0
Dürr buduje 'Lakiernię przyszłości' dla saudyjskiej marki CEER
PLC, HMI, Oprogramowanie
PSI wdraża zintegrowany system logistyczny w nowym centrum dystrybucyjnym Rossmanna w Czechach

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów