Technavio o rynku uszczelnień urządzeń pneumatycznych

Według Technavio wartość światowego rynku uszczelnień do urządzeń pneumatycznych zwiększy się ze 111 mln dolarów w 2016 roku do 145 mln dolarów w roku 2021. Na wzrost ten wpłynie kilka czynników, a przede wszystkim większy popyt na pneumatyczne urządzenia ze strony przemysłu spożywczego. Są one tutaj preferowane ze względu na to, że przy ich wykorzystaniu łatwiejsze jest, niż w przypadku urządzeń hydraulicznych lub mechanicznych, przestrzeganie norm higienicznych.

Posłuchaj
00:00

Popyt na uszczelki będzie ponadto napędzany przez rosnące zapotrzebowanie na pneumatyczne siłowniki, będące następstwem wzrostów na rynku jednośladów. Czynnikiem sprzyjającym będzie również wzrost wykorzystania systemów serwopneumatycznych, przede wszystkim ze względu na ich precyzję.

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Aktualności
Collaborate Poland 2025 – największe wydarzenie poświęcone cobotom w Europie Środkowo-Wschodniej!
Zasilanie, aparatura nn
Kolejne farmy wiatrowe Enei
Aktualności
Rynek ciężkiego sprzętu budowlanego
Aktualności
Zautomatyzowany transport materiałów w intralogistyce – Bosch Rexroth i K.Hartwall łączą siły
Aktualności
Nowy rozdział w OMRON: specjalistyczny zespół od robotyki dla lepszej obsługi klientów
Aktualności
Bosch Rexroth patrzy w przyszłość z optymizmem po trudnym roku finansowym 2024
Powiązane treści
Prognozy rozwoju rynku maszyn pneumatycznych

Poradnik doboru rozwiązań drukujących - drukarki mobilne, stacjonarne i przemysłowe

Jak dobrać drukarkę do zastosowań w logistyce, przemyśle czy handlu? Na co zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o cechy i funkcje urządzenia? Jak zapewnić wysoką niezawodność pracy oraz trwałość systemu drukującego? A co z oprogramowaniem? W artykule odpowiadamy na powyższe pytania, przedstawiając przykłady nowoczesnych urządzeń drukujących, które z powodzeniem sprawdzają się w wymienionych zastosowaniach.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów