Mobilny showroom Dräger znów w Polsce

Jedna ciężarówka, jeden zespół, jeden cel: większe bezpieczeństwo pracy i większe bezpieczeństwo dla przemysłu, górnictwa i straży pożarnej. Jesteśmy w trasie z mobilnym showroomem Dräger, prezentując pełen zakres sprzętu techniki bezpieczeństwa i program warsztatów, które zapewnią nowy wkład w Państwa codzienne wyzwania. Od 21 do 30 czerwca będziemy do Państwa dyspozycji.

Posłuchaj
00:00

Zapraszamy do odwiedzenia naszego showroomu, wzięcia udziału w sesjach warsztatowych lub po porostu rozmowy z naszymi specjalistami z zakresu bezpieczeństwa. Więcej informacji pod adresem: www.draeger.com/wdrodze.

Powiązane treści
Mobilny showroom Dräger do dyspozycji od 21 do 30 czerwca
Dräger Safety Polska w nowej lokalizacji
Rozmowa z Jackiem Kucharskim, prezesem Dräger Safety Polska
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Obudowy, złącza, komponenty
Electro Instal & Light-Tech Expo 2025 - targi elektrotechniki, oświetlenia i automatyki budynkowej
Silniki i napędy
Zakończono budowę fabryki koreańskiej spółki POSCO
Aktualności
CARGOUNIT zawarł z Siemens Mobility kompleksową umowę serwisową na utrzymanie lokomotyw
Artykuły
Przyszłość rynku szyn zbiorczych
Bezpieczeństwo
Westermo wzmacnia obecność w Europie
Aktualności
Rynek czynników cieplnych

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów