Za dwa miesiące jubileuszowe 30. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2017

| Gospodarka Artykuły

ENERGETAB to największe w Polsce targi nowoczesnych urządzeń, aparatury i technologii dla przemysłu energetycznego. Jest to zarazem jedno z najważniejszych spotkań czołowych przedstawicieli sektora elektroenergetycznego. Targom towarzyszyć będą konferencje, seminaria i prezentacje wystawców - zatem jest to także doskonałe forum dla rozmów o aktualnych kierunkach rozwoju branży oraz wdrażanych innowacjach.

Za dwa miesiące jubileuszowe 30. Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2017

Targi ENERGETAB to doskonała okazja do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych między wystawcami a projektantami, dostawcami usług i czołowymi przedstawicielami przedsiębiorstw energetycznych - zarówno z Polski, jak i z zagranicy.

Tradycyjnie już podczas targów odbędzie się konkurs nagradzający prestiżowymi medalami i pucharami szczególnie wyróżniające się produkty zgłoszone przez wystawców. Nie zabraknie również atrakcji dla zwiedzających targi, dla których wystawcy przygotowali cenne nagrody w konkursach multimedialnych. Przyjedź i świętuj ten jubileusz z całą branżą!

W ubiegłym roku targi ENERGETAB odwiedziło około 20 tys. gości z kraju i zagranicy, którzy mogli zapoznać się z ofertami 750 wystawców z 22 krajów Europy i Azji. Ekspozycje targowe zajęły prawie 4 ha urokliwie położonego terenu u stóp Dębowca i Szyndzielni, zarówno w nowoczesnej hali wielofunkcyjnej, jak i w pawilonach namiotowych oraz na terenach otwartych, na których wystawcy mieli możliwość ekspozycji wielkogabarytowych i ciężkich eksponatów.
Warto zatem odwiedzić targi Energetab 2017 w dniach od 12-14 września 2017 r.

Więcej informacji na stronie www.energetab.pl.

źródło: ZIAD Bielsko-Biała