Patent dla Fabryki Automatyki FACH

Cieszyńska Fabryka Automatyki FACH, producent rozwiązań automatyki między innymi do urządzeń chłodniczych, grzewczych i klimatyzacji, uzyskał patent na rozwiązania konstrukcyjne zaworów bezpieczeństwa do elektrycznych podgrzewaczy wody typu ZB. Potwierdzeniem tego faktu jest decyzja o numerze P.410485 wydana przez Urząd Patentowy.

Posłuchaj
00:00

 

Powiązane treści
Wzrosła liczba polskich zgłoszeń patentowych
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
PLC, HMI, Oprogramowanie
Konferencja firmy Dassault Systèmes - 3DEXPERIENCE World 2026
Przemysł 4.0
Akumulator piaskowy jako źródło bezemisyjnego ciepła dla przemysłu
Przemysł 4.0
Dürr buduje 'Lakiernię przyszłości' dla saudyjskiej marki CEER
PLC, HMI, Oprogramowanie
PSI wdraża zintegrowany system logistyczny w nowym centrum dystrybucyjnym Rossmanna w Czechach
Przemysł 4.0
Cognite i Snowflake łączą siły: integracja danych IT/OT fundamentem nowych rozwiązań dla energetyki
Przemysł 4.0
Hydraulic Hub firmy Bosch Rexroth - nowy wymiar serwisu i utrzymania ruchu

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów