Rozpoczęły się targi Warsaw Pack 2018

| Gospodarka Artykuły

W największym w Europie Środkowej Centrum Targowo-Kongresowym "Ptak Warsaw Expo" ruszyła dzisiaj trzecia edycja Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Opakowań "Warsaw Pack 2018". Wydarzenie gromadzi firmy reprezentujące różne obszary związane z sektorem opakowaniowym i intralogistycznym. Targi dobiegną końca w czwartek o godzinie 15. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pierwszego dnia targowego.

Rozpoczęły się targi Warsaw Pack 2018

Tak, jak miało to miejsce podczas poprzednich edycji, na targach wydzielone są następujące strefy tematyczne: techniki pakowania, opakowań, etykiet i etykietowania, automatyki i robotyki, materiałów do wytwarzania opakowań, logistyki i magazynowania, recyklingu.

Podczas trzech targowych dni odbędą się wydarzenia towarzyszące, takie jak seminaria poświęcone tematyce pakowania. Na ich potrzeby w przestrzeni wystawienniczej wydzielone są obszary poświęcone szkoleniom, konferencjom, ale także tematyce start-upowej i studenckiej. Drugiego dnia wystawy (28 lutego od godziny 11.00) odbędzie się duża konferencja "Opakowania w obiegu zamkniętym - wyzwania dla projektantów, producentów i użytkowników opakowań".

Poniżej zamieszczamy kilka zdjęć z pierwszego dnia targów Warsaw Pack 2018.