W lutym kolejna edycja Warsaw Pack 2018

| Gospodarka

Zbliża się trzecia edycja wystawy poświęconej branży opakowaniowej - Warsaw Pack. Targi odbędą się w dniach od 27 lutego do 1 marca na terenie podwarszawskiego Ptak Warsaw Expo. Warsaw Pack to wydarzenie, które skupia firmy z wielu obszarów związanych z sektorem opakowaniowym. Podczas poprzednich edycji imprezy wystawiło się 210 przedsiębiorstw, zaś wydarzenie odwiedziło około 10 tysięcy osób.

W lutym kolejna edycja Warsaw Pack 2018

Oprócz miejsca prezentacji produktów i usług, wystawa stanowi platformę wymiany informacji związanych m.in. z dostępnymi na rynku rodzajami opakowań, maszynami i urządzeniami pakującymi, systemami sortowania oraz napełniania i dozowania. Podczas Warsaw Pack prezentują się też producenci urządzeń do pakowania, wytwarzania opakowań oraz etykiet.

W tym roku na targach wydzielonych będzie szereg stref tematycznych, takich jak: techniki pakowania, opakowań, etykiet i etykietowania, automatyki i robotyki, materiałów do wytwarzania opakowań, logistyki i magazynowania, recyklingu oraz obszary poświęcone szkoleniom, konferencjom, a także tematyce start-upowej i studenckiej. Targom towarzyszyć będą konferencje specjalistyczne i seminaria poświęcone tematyce pakowania.