Wkrótce konferencja "Wyzwania Industry 4.0"

| Gospodarka Artykuły

Phoenix Contact zaprasza na trzecią edycję wydarzenia "Wyzwania Industry 4.0". Konferencja odbędzie się w dniach 22-23 maja 2018 r. w Łodzi i adresowana jest do menadżerów produkcji, inżynierów automatyki przemysłowej, utrzymania ruchu oraz specjalistów IT i programistów PLC. Podczas spotkania omawiane będą metody nowoczesnej, innowacyjnej produkcji oraz zaprezentowane zostaną narzędzia na to pozwalające, m.in. platforma programistyczna PLCnext Technology, serwis chmurowy Proficloud oraz oprogramowanie narzędziowe PC Worx Engineer.

Wkrótce konferencja "Wyzwania Industry 4.0"

Prelegenci przedstawią również sposoby zabezpieczania sieci komunikacyjnych oraz realizacji bezpiecznego, zdalnego dostęp do maszyn. Poruszana będzie ponadto tematyka bezpieczeństwa funkcjonalnego przy projektowaniu, produkcji, eksploatacji i modyfikacji maszyn i urządzeń.

Drugiego dnia konferencji odbędą się warsztaty praktyczne, które pozwolą gościom na poznanie nowego standardu w automatyce - PLCnext. Informacje o konferencji i rejestracja: www.konferencja-industry40.pl.