Jakie były targi ITM Polska 2018?

| Gospodarka Aktualności

Poznańska wystawa przemysłowa to jedna z największych tego typu imprez w kraju, gdzie co roku prezentuje się blisko tysiąc firm. Tegoroczne targi były zdecydowanie udane, towarzyszyło im też wiele szereg wydarzeń o charakterze konferencyjnym i warsztatowym.

Jakie były targi ITM Polska 2018?

Targi ITM Polska: Innowacje, Technologie, Maszyny odbywają się w czerwcu i odwiedza je co roku sporo osób związanych z branżą przemysłową. Ostatnia ekspozycja zajęła dziewięć pawilonów wystawienniczych, wraz z targami odbywały się też imprezy poświęcone: logistyce i transportowi Modernlog, skanowaniu i drukowi 3D Solutions, a także targi Subcontracting i forum odlewnicze Focast.

Nowościami były między innymi premierowe konferencje "Druk 3D w metalu" oraz organizowana przez Polsko-Niemiecką Izbę Przemysłowo-Handlową "Przemysł 4.0 - rewolucja staje się faktem. Czy Polska jest na nią gotowa?". Również po raz pierwszy stworzone zostały "ścieżki zwiedzania": Przemysł 4.0 oraz druk 3D, w ramach których grupy pod opieką merytoryczną przewodnika odwiedzały wybrane stoiska. Polecamy obejrzenie galerii z targów na stronie www.itm-polska.pl.