Automation24.pl rozwija działalność w Polsce

| Gospodarka Aktualności

Na polskim rynku działa nowy dystrybutor produktów dla przemysłu - Automation24.pl. Jest to powstały w 2011 roku w Niemczech sklep internetowy z kompleksową ofertą automatyki przemysłowej, którego strategią jest sprzedaż jakościowych wyrobów bez wymogów co do wielkości zamówienia i z atrakcyjnymi rabatami.

Automation24.pl rozwija działalność w Polsce

Od czasu powstania na początku dekady, firma rozwija działalność na rynkach europejskich - w Niemczech, Austrii, Francji, Hiszpanii, Szwecji, Wielkiej Brytanii oraz we Włoszech. W tym roku rozpoczęła ona sprzedaż w Stanach Zjednoczonych i w Europie Środkowo-Wschodniej, tj. w Polsce.

Portfolio produktów automatyki oferowane przez dystrybutora obejmuje ponad 4,5 tys. markowych produktów z grup czujników położenia i czujników procesowych, systemów sterowania i techniki napędowej, Ethernetu przemysłowego, oświetlenia zabezpieczeń instalacyjnych, sterowania i sygnalizacji, zasilaczy, obudów, narzędzi i elementów łączeniowych. Są to wyroby takich marek, jak m.in. ifm, Siemens, microsonic, Eaton, Lapp Phoenix Contact oraz Rittal.

Sklep internetowy www.automation24.pl kieruje swoją ofertę głównie do małych i średnich przedsiębiorców, którzy nie mogą liczyć na szczególne warunki zakupowe od producentów i hurtowni oraz tych, którzy potrzebują jedynie ograniczonej liczby elementów. Ceny oferowanych produktów - zdaniem przedstawicieli firmy - są średnio o ponad 20% niższe niż te zalecane przez producentów, a dodatkowo nie istnieje wymóg co do minimalnej wielkości zamówienia.

Stan magazynowy firmy obejmuje ponad 250 tys. pozycji. W sklepie internetowym znajdują się informacje o bieżącej dostępności w magazynie produktów, towar wysyłany jest w ciągu jednego dnia roboczego.

Informacje kontaktowe to: Automation24 GmbH, tel. 00800 24 2011 24 (bezpłatny), info@automation24.pl oraz www.automation24.pl.