Stacje ładowania aut elektrycznych na lotnisku Balice

W ramach współpracy Taurona i Międzynarodowego Portu Lotniczego im. Jana Pawła II Kraków-Balice na krakowskim lotnisku zostaną zainstalowane stacje szybkiego ładowania samochodów elektrycznych o mocy powyżej 50 kW. Korzystając z nich, standardowy pojazd będzie można naładować już w ciągu 30 minut. O instalacji stacji szybkiego ładowania akurat w tej lokalizacji zdecydowano, by umożliwić bezpieczne podróżowanie samochodem elektrycznym pomiędzy dużymi miastami południowej Polski - Katowicami, Krakowem i Rzeszowem.

Posłuchaj
00:00

 

Powiązane treści
Tauron buduje magazyn energii
Tauron i ING Bank Śląski współpracują w zakresie elektromobilności
Energa zbuduje 54 stacje ładowania samochodów elektrycznych
Tauron w Respect Index
GreenWay Polska instaluje kolejne magazyny energii
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Obudowy, złącza, komponenty
Złącza dla lotnictwa i branży kosmicznej
Silniki i napędy
BIBUS MENOS jedynym autoryzowanym partnerem serwisowym Kawasaki w Polsce
PLC, HMI, Oprogramowanie
myBODAS: Cyfrowa współpraca w projektowaniu maszyn mobilnych
Bezpieczeństwo
Drony we flocie Tauronu
PLC, HMI, Oprogramowanie
Większa niezawodność sieci. Geotermia Podhalańska modernizuje system sterowania siecią ciepłowniczą
Obudowy, złącza, komponenty
Rośnie rynek sprzętu kriogenicznego

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów