VI Konferencja Użytkowników GE Digital już za nami

| Gospodarka Aktualności

Na początku października miała miejsce VI edycja Konferencji Użytkowników GE Digital. Hasłem tegorocznej konferencji było "Obierz kurs na Przemysł 4.0", zaś magazyn APA był partnerem medialnym wydarzenia.

VI Konferencja Użytkowników GE Digital już za nami

Doroczne spotkane użytkowników oprogramowania GE odbyło się tym razem w Gdańsku i zgromadziło aż 70 osób, przez co było największym wydarzeniem zorganizowanym dotychczas przez VIX Automation. Jego tematykę stanowiły różne elementy Przemysłu 4.0 - mobilność, mobilne alarmowanie, predykcyjne utrzymanie ruchu, IIoT oraz druk 3D i robotyka.

Tradycją konferencji VIX Automation jest także przekazanie głosu klientom, aby podzielili się własnymi sukcesami związanymi z oprogramowaniem GE Digital. W tym roku głos zabrali przedstawiciele ZWIK Racibórz, GOŚ Kutno oraz firmy Powiśle. Dzięki temu słuchacze poznali historie autentycznych wdrożeń, przedstawione z perspektywy praktyków.

Jak co roku goście konferencji zostali zaproszeni do wzięcia udziału w wizycie referencyjnej, w czasie której można podejrzeć jak działa oprogramowanie GE Digital. Tym razem uczestnicy odwiedzili firmę Naftoport (na zdjęciach), która wykonuje przeładunki ropy naftowej i produktów naftowych w Porcie Gdańskim. W jednym z najbliższych wydań APA opublikujemy przygotowaną przez redakcję relację z tego obiektu.