Partnerstwo Mining3 i Ava Group

Mining3 i Ava Group poinformowały o nawiązaniu współpracy. Pierwsza z firm specjalizuje się w pracach badawczych z zakresu technologii górniczych, a druga w dziedzinie zarządzania ryzykiem. Kooperacja tych przedsiębiorstw ma na celu rozwój oraz komercjalizację innowacyjnych rozwiązań z zakresu predykcyjnego utrzymania ruchu w kopalniach. Pierwsze wyniki tej współpracy mają zostać ogłoszone w pierwszym kwartale 2019 roku.

Posłuchaj
00:00

 

Powiązane treści
Przyszłość rynku automatyki w górnictwie
Rośnie znaczenie energetyki odnawialnej w górnictwie
Na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie powstanie Centrum Energetyki
EMAG zbudował robota górniczego
Automatyzacja w górnictwie i hutnictwie
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Silniki i napędy
Polskie rozwiązania zasilą największy na świecie projekt geotermalny w USA
Zasilanie, aparatura nn
Farma Nowa Brzeźnica została uruchomiona
Przemysł 4.0
Recykling odpadów tekstylnych
Obudowy, złącza, komponenty
Nowe centrum logistyczne napędzi rozwój Podlasia - Panattoni Park Białystok III
Przemysł 4.0
Elastyczność energetyczna w lakierniach - Dürr ulepsza proces suszenia dzięki technologii Qflex
Bezpieczeństwo
Polska i Tajwan zacieśniają strategiczną współpracę w sektorze dronowym

Automatyzacja przemysłu na rozdrożu: dylemat między przywiązaniem a otwartością. E-book do pobrania

Współczesny przemysł, od produkcji po intralogistykę, funkcjonuje w środowisku bezprecedensowej zmienności. Dynamiczne trendy konsumenckie, nowe regulacje prawne i nieprzewidywalne wstrząsy w globalnych łańcuchach dostaw zmuszają firmy do fundamentalnej refleksji nad swoimi strategiami operacyjnymi. W centrum tej dyskusji znajduje się kluczowe pytanie o model technologiczny: czy trwać w przywiązaniu do zamkniętych, specyficznych dla jednego dostawcy standardów, czy też otworzyć się na nowe możliwości, jakie niesie ze sobą elastyczność i interoperacyjność?
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów