Atos i Bentley Systems współpracują

Atos, przedsiębiorstwo specjalizujące się w dziedzinie technologii cyfrowych, w tym m.in. chmur obliczeniowych, Big Data oraz cyberbezpieczeństwa, poinformowało o nawiązaniu partnerstwa z Bentley System. Firma dostarcza oprogramowanie wykorzystywane do projektowania i zarządzania elementami infrastruktury, m.in. w przemyśle. Celem tej współpracy jest opracowanie narzędzi do tworzenia oraz obsługi cyfrowych bliźniaków (Digital Twins), czyli komputerowych modeli rzeczywistych obiektów.

Posłuchaj
00:00

 

Powiązane treści
ACE Enterprise Slovakia częścią Bentley Systems
Siemens i ISA łączą siły, by zwiększyć świadomość w zakresie cyberbezpieczeństwa
Keynetix częścią Bentley Systems
Tematu cyberbezpieczeństwa nie można odkładać na później
Przemysł 4.0, cyberbezpieczeństwo i edukacja
Cyberbezpieczeństwo priorytetem branży produkcyjnej - Astor podejmuje współpracę z izraelską firmą CyberX
Cyberbezpieczeństwo i kontrola dostępu
Belden przejmuje dostawcę systemów cyberbezpieczeństwa - Tripwire
Certyfikacja z zakresu cyberbezpieczeństwa
Cyberbezpieczeństwo systemów sterowania i automatyki przemysłowej
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Zasilanie, aparatura nn
Nowa linia elektroenergetyczna PSE
Komunikacja
Nowy system łączności Enei
Aktualności
Rozbudowa zakładu w Mławie
Obudowy, złącza, komponenty
TraceParts i Leo AI przedefiniują wyszukiwanie części do projektów
Zasilanie, aparatura nn
PGE buduje magazyn energii
Aktualności
Niedobór infrastruktury magazynowej w Europie przekracza wartość 150 mld euro

Fiix – system CMMS do cyfrowego zarządzania utrzymaniem ruchu w każdym środowisku przemysłowym

Systemy CMMS wciąż są kojarzone z rozwiązaniami dedykowanymi wyłącznie największym zakładom przemysłowym. Tymczasem wyzwania związane z zarządzaniem utrzymaniem ruchu występują również w mniejszych przedsiębiorstwach, dysponujących zaledwie kilkoma maszynami.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów