Jungheinrich uruchomił kolejne Centrum Wynajmu Wózków Widłowych

| Gospodarka Aktualności

Jungheinrich uruchomił w Lublinie nową filię Centrum Wynajmu Wózków Widłowych. To już dziewiąta lokalizacja na terenie Polski. Placówka przy ulicy Zawieprzyckiej 8N ma na celu zapewnienie okolicznym firmom szybkiego dostępu do szerokiej oferty pojazdów. Klienci będą tu mogli zobaczyć, przetestować oraz wynająć interesujące ich modele wózków widłowych na okres od 1 dnia do nawet 72 miesięcy.

Jungheinrich uruchomił kolejne Centrum Wynajmu Wózków Widłowych

Szeroki wybór oferowanych pojazdów oraz ich wysoka dostępność sprawiają, że przedsiębiorcy szybko i bezproblemowo znajdą maszyny dostosowane do swoich indywidualnych potrzeb i prac wykonywanych na obiektach. Obok najbardziej popularnych typów wózków widłowych oferta obejmuje niezwykle wydajne urządzenia z akumulatorem litowo-jonowym oraz specjalistyczne pojazdy systemowe.

- Dynamiczny rozwój Lublina i okolic przyciąga deweloperów, którzy coraz chętniej inwestują na wschodzie Polski. Powstające tu nowe obiekty magazynowe, w celu uzyskania przewagi konkurencyjnej, będą wymagały obsługi z wykorzystaniem najlepszych i kompleksowych rozwiązań intralogistycznych. Dlatego też możliwość wynajmu wózków widłowych Jungheinrich to atrakcyjna oferta, skierowana zarówno do małych, jak i dużych firm. Jestem przekonany, że bliskości nowego Centrum Wynajmu Wózków Widłowych będzie bardzo istotna dla lokalnych przedsiębiorców - sprawi, że będą mogli bezpośrednio obejrzeć i wybrać najlepszą dla nich maszynę, jednocześnie oszczędzając czas i pieniądze na jej transporcie do magazynu - mówił Radosław Steczko, dyrektor Regionu Południe w Jungheinrich Polska.

Wynajem wózka widłowego jest korzystną alternatywą dla zakupu lub leasingu urządzenia, zwłaszcza w momencie wyposażania nowego obiektu magazynowego. Cena najmu wózków Jungheinrich obejmuje serwis na miejscu u klienta oraz badania Urzędu Dozoru Technicznego. W razie usterki pojazdu technicy są zobowiązani do interwencji w czasie nawet do 4 godzin, a przedsiębiorcy otrzymują bezpłatnie wózki zastępcze na czas ewentualnej naprawy.

Pierwsze Centrum Wynajmu Wózków Widłowych Jungheinrich w Polsce powstało w 1996 roku w Warszawie. Oprócz filii w Lublinie firma posiada jeszcze 8 punktów na terenie kraju - w Warszawie, Poznaniu, Katowicach, Wrocławiu, Gdańsku, Rzeszowie, Łodzi i Szczecinie, a dostępna flota obejmuje ponad 5 tys. pojazdów.

źródło: Jungheinrich Polska