Nowa inicjatywa IIC - Accelerator Program

Industrial Internet Consortium (IIC) przedstawiło nowy program, którego celem jest propagowanie Przemysłowego Internetu Rzeczy i wsparcie w jego wdrażaniu poprzez pomoc w rozwiązywaniu problemów napotykanych w trakcie tego procesu. Inicjatywa pod nazwą Accelerator pozwoli zainteresowanym na wymianę doświadczeń z innymi wdrażającymi Przemysłowy Internet Rzeczy w swoich zakładach. W ramach programu będzie także można uzyskać porady od ekspertów IIC.

Posłuchaj
00:00

 

Powiązane treści
Połączenie IIC i TIoTA
Połączenie Industrial Internet Consortium i Openfog Consortium
Schneider Electric w Industrial Internet Consortium
ZYFRA członkiem IIC
IIC i OPC będą współpracować w celu promowania IIoT
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Roboty
Współpraca ifm i Kollmorgen - połączenie ręcznej obsługi z inteligentną automatyzacją
Roboty
ABB sprzedaje swój biznes robotyki japońskiej firmie SoftBank Group
Zasilanie, aparatura nn
Nowa linia elektroenergetyczna PSE
Komunikacja
Nowy system łączności Enei
Aktualności
Rozbudowa zakładu w Mławie
Obudowy, złącza, komponenty
TraceParts i Leo AI przedefiniują wyszukiwanie części do projektów

Fiix – system CMMS do cyfrowego zarządzania utrzymaniem ruchu w każdym środowisku przemysłowym

Systemy CMMS wciąż są kojarzone z rozwiązaniami dedykowanymi wyłącznie największym zakładom przemysłowym. Tymczasem wyzwania związane z zarządzaniem utrzymaniem ruchu występują również w mniejszych przedsiębiorstwach, dysponujących zaledwie kilkoma maszynami.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów