Nowoczesna automatyka przemysłowa i roboty - dni otwarte czterech gigantów

| Gospodarka Roboty

Cztery największe firmy technologiczne na świecie - Balluff, Fanuc, Lenze i Schunk - organizują trzecią edycję dni otwartych, których tematem będzie "Nowoczesna automatyka przemysłowa i roboty". To doskonała okazja do wykorzystania wiedzy i doświadczenia praktyków z dziedziny automatyki i robotyki, zebranych w jednym miejscu. Ten, kto w spotkaniach weźmie udział, pozna najnowocześniejsze rozwiązania z powodzeniem stosowane na całym świecie, które mogą przyczynić się do rozwoju każdej firmy.

Nowoczesna automatyka przemysłowa i roboty - dni otwarte czterech gigantów

Poznaj świat automatyki przemysłowej i robotów!

Wydarzenie odbędzie się w dniach 26-27 lutego br. w Katowicach, w siedzibie firmy Lenze. Zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania z zakresu automatyki i robotyki. Przedstawione będą również trendy obserwowane w gospodarce polskiej, europejskiej i światowej, a także stojące przed nami wyzwania rynkowe i możliwości obrócenia ich na własną korzyść.

Automatyzacja i robotyzacja to dla produkcji nowa era, która znacząco zwiększa wydajność zakładów przemysłowych i daje możliwość wprowadzania elastycznych zmian, zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem. Firmy Balluff, Fanuc, Lenze i Schunk dostarczają produkty, które w połączeniu stanowią idealne rozwiązania dla wielu przedsiębiorstw. Stąd też idea wspólnego spotkania, gdzie każda z tych firm będzie mogła podzielić się swoim doświadczeniem i pokazać, jak to wszystko może działać w praktyce. Aby w nadchodzących dniach otwartych wziąć udział, należy dokonać rejestracji online - evenea.pl/event/AutomatykaiRoboty.

Program podzielono na dwie części - najpierw zaprezentowana będzie niezbędna wiedza, a następnie zostanie ona poparta rzeczywistymi rozwiązaniami dostępnymi w showroomie. Wydarzenie jest kierowane do menedżerów i właścicieli firm produkujących maszyny, a także firm integratorskich, pracowników działu automatyki, utrzymania ruchu oraz do użytkowników końcowych maszyn i robotów.