Przyjdź na konferencję "Automatyzacja etykietowania oraz identyfikacji przewodów i jej rola w Przemyśle 4.0"

| Gospodarka Aktualności

Brady Polska zaprasza na konferencję Cable ID Automation, podczas której zostaną przedstawione możliwości i rozwiązania w zakresie etykietowania kabli oraz przewodów, a także rola tych procesów w nowoczesnym środowisku przemysłowym. Nie przegap premiery automatycznego aplikatora do znakowania przewodów etykietą z flagą - BradyPrinterA5500 - i nakładaj etykiety z flagą do oznaczania kabli 3 razy szybciej!

Przyjdź na konferencję "Automatyzacja etykietowania oraz identyfikacji przewodów i jej rola w Przemyśle 4.0"

Tempo wprowadzania zmian technologicznych i dynamika rozwoju Przemysłu 4.0 wymaga od przedsiębiorstw nieustannego usprawniania procesów produkcyjnych. Etykietowanie i identyfikacja produktów i komponentów to temat, który często nie jest w tym kontekście uznawany przez menedżerów za kluczowy. Podczas konferencji Cable ID Automation omówione zostaną możliwości jakie przedsiębiorstwa otrzymują w tym zakresie i w jaki sposób firma Brady odpowiada na trendy oraz zapotrzebowanie występujące w przemyśle 4.0. Organizatorzy zapewniają możliwość rozmowy z najlepszymi specjalistami z branży i praktycznego wypróbowania rozwiązań firmy Brady.

Terminy i miejsca konferencyjnych spotkań:

  • 31 marca 2020 - Łódź, Centrum Techniki i Nauki;
  • 2 kwietnia 2020 - Katowice, Muzeum Śląskie.

Dowiedz się więcej i zarejestruj się już teraz!

Doświadczeni operatorzy mogą wydrukować i ręcznie nałożyć etykietę z flagą na przewód w ciągu 15 sekund. Dzięki drukarce i aplikatorowi etykiet z flagą do oznaczania kabli BradyPrinter A5500 mogą oni znacznie zwiększyć wydajność produkcji, nakładając etykietę z flagą na kabel w ciągu 5 sekund.

BradyPrinter A5500 to:

  • większa wydajność - drukuje i nakłada na kable etykiety z flagą 3 razy szybciej;
  • wysoka elastyczność - identyfikuje szeroką gamę średnic przewodów bez konieczności regulacji;
  • łatwe wdrożenie - dzięki portom USB i możliwości podłączenia do sieci Ethernet sprawdza się w większości środowisk produkcyjnych.

źródło: Brady Polska