Automaticon 2020 został odwołany

| Gospodarka Aktualności

Zarząd targów Automaticon ogłosił decyzję w sprawie tegorocznych targów Automaticon, wstępnie przesuniętych na drugą połowę maja. Z uwagi na rozwijającą się sytuację i wprowadzenie w Polsce do odwołania stanu zagrożenia epidemicznego, skutkującego m.in. zakazem organizowania targów, majowy termin stał się praktycznie nierealny i zarząd targów podjął decyzję o odwołaniu tegorocznej edycji. Kolejne przesunięcia terminu generowałyby tylko kolejne straty i zwiększały stan niepewności.

Automaticon 2020 został odwołany

Jak czytamy w komunikacie, mimo odwołania imprezy w 2020 r. zostanie na stronie targów zamieszczony katalog targowy. Wystawcy, którzy chcą zaprezentować swoje nowości mogą przesyłać odpowiednie informacje. Przekazane opisy zostaną umieszczone w zakładce edycja 2020/nowości.
Analogicznie do "nowości" wystawcy, którzy planowali wystąpienia na seminariach mogą również przesyłać prezentację. Zostanie ona umieszczona na stronie targów w zakładce Edycja 2020/seminaria.

Zarząd targów Automaticon deklaruje również indywidualnie uzgadniane z wystawcami formy rozliczenia wniesionych opłat targowych, lub zaliczenie ich na poczet kosztów związanych z edycją 2021.

Termin targów Automaticon 2021 zostanie ogłoszony po potwierdzeniu dostępności hal wystawienniczych.

źródło: Zarząd targów Automaticon