W 2024 roku nie odbędą się targi Automaticon

| Gospodarka Aktualności

Zarząd targów Automaticon - w trosce o zapewnieniu jak najwyższej jakości merytorycznej wydarzenia - podjął decyzję o zmianie trybu organizacji wydarzenia. Najbliższa edycja imprezy będzie miała miejsce w 2025 roku, później targi, według planów organizatorów, mają odbywać się co dwa lata.

W 2024 roku nie odbędą się targi Automaticon

Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów AUTOMATICON od 26 lat są największym w Polsce profesjonalnym forum, na którym spotykają się producenci, kompletatorzy i odbiorcy automatyki przemysłowej. Targi dają wystawcom doskonałą możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć a zwiedzającym szansę zapoznania się z nowościami w zakresie automatyki, pomiarów przemysłowych i robotyki.

Impreza jest licznie odwiedzana przez specjalistów poszukujących nowych rozwiązań technicznych, jak również jest bogatym źródłem informacji dla projektantów oraz integratorów systemów. Targom towarzyszy bogaty program szkoleń i warsztatów oraz renomowany konkurs o Złoty Medal.

Targi AUTOMATICON to również kreowanie i utrwalanie wizerunku firmy, wymiana wiedzy i doświadczeń, a także możliwość pozyskiwania nowych klientów w bezpośrednich rozmowach.

źródło: AUTOMATICON