SKF dołącza do Renewable Energy 100

Firma SKF, która specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu i produkcji łożysk, uszczelnień i systemów smarowania, dołączyła do Renewable Energy 100. Jest to globalna inicjatywa skupiająca firmy z całego świata zobowiązujące się do korzystania w swoich zakładach w 100% z energii pozyskanej ze źródeł odnawialnych. Przedsiębiorstwa te mogą kupować lub wytwarzać energię samodzielnie. SKF dołączyła do RE 100 w ramach realizacji celu osiągnięcia neutralności węglowej w globalnej działalności produkcyjnej do 2030 roku.

Posłuchaj
00:00

 

Powiązane treści
SKF Motion Technologies zmienia nazwę
Współpraca SKF i ABB
SKF angażuje się w CH2ESS
SKF sprzedaje firmie Triton jednostkę zajmującą się transportem liniowym
SKF sprzedaje biznes kontroli prędkości firmy Kaydon za 339 mln dolarów
Łożyska SKF w podmorskiej instalacji
SKF buduje ośrodek testowy w Niemczech
SKF z certyfikatem ISO 50001
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Roboty
Nowe centrum kompetencji technologicznych FANUC Polska
Aktualności
Rynek materiałów lotniczych
Przemysł 4.0
AI i autonomiczne sieci napędzają zeroemisyjną energetykę - wnioski z raportu Siemens Infrastructure Transition Monitor 2025
Roboty
Ucz się przez zabawę: nowy robot edukacyjny do nauki robotyki, elektroniki i programowania
Zasilanie, aparatura nn
Magazynowanie energii w sprężonym powietrzu
Roboty
Humanoidy wchodzą na linie produkcyjne. UBTECH rozpoczyna pierwsze masowe wdrożenie robotów Walker S2

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów