Ekoenergetyka rozszerza działalność w Szwajcarii

| Gospodarka Aktualności

Ekoenergetyka zawarła kolejną umowę dystrybucyjną ze szwajcarską firmą Swisscharge. Przedsiębiorstwo z Zielonej Góry umacnia swoją pozycję rynkową i rozwija sieć sprzedaży produktów w zakresie pojazdów EV. Do 2023 roku sieć partnerska ma obejmować całą Europę.

Ekoenergetyka rozszerza działalność w Szwajcarii

- Cieszymy się z nawiązania współpracy ze SwissCharge i wejścia na rynek szwajcarski, gdzie e-rewolucja nabiera tempa i rośnie zapotrzebowanie na infrastrukturę ładowania. Jestem przekonana, że nasze niezawodne stacje ładowania to ciekawa propozycja zarówno dla użytkowników biznesowych, jak i indywidualnych - powiedziała Anna Bodnar, dyrektor ds. rozwoju dystrybucji w spółce zależnej Ekoenergetyka Sales.

Ekoenergetyka projektuje i wytwarza stacje szybkiego ładowania do pojazdów elektrycznych od 12 lat. Oferuje szeroki wybór niezawodnych stacji ładowania do samochodów elektrycznych, charakteryzujących się mocą w zakresie od 20 kW do 350 kW, oraz huby ładowania o mocy sięgającej 2200 kW. Do tej pory firma uruchomiła ponad 1200 stacji ładowania w ponad 130 miastach, w 18 krajach. Jednocześnie przedsiębiorstwo z powodzeniem świadczy usługi wdrożeniowe i serwisowe, a także monitoruje i zdalnie zarządza infrastrukturą ładowania.

źródło: Ekoenergetyka