Ekoenergetyka rozpoczęła współpracę z Indonezją

| Gospodarka Zasilanie, aparatura nn

Ruszyła Polsko-Indonezyjska Platforma na Rzecz Elektromobilności. Nową inicjatywę, realizowaną we współpracy z Polską Izbą Rozwoju Elektromobilności (PIRE), zainaugurowano podczas oficjalnej wizyty ambasador Indonezji w Polsce, w firmie Ekoenergetyka-Polska S.A.

Ekoenergetyka rozpoczęła współpracę z Indonezją

Przekazana przez Ekoenergetykę stacja ładowania jest wyposażona w trzy standardowe wtyczki i protokoły, które umożliwiają ładowanie wszystkich typów samochodów. Stacja dysponuje mocą 50, 100 i 150 kW. Urządzenie umożliwia jednoczesne ładowanie trzech pojazdów, a wysoka moc wyjściowa pozwala na szybkie ładowanie baterii. Prezes Maciej Wojeński, zarządzający spółką Ekoenergetyka Sales odpowiedzialną w Grupie Ekoenergetyka za sprzedaż stacji ładowania na rynku krajowym i rynkach zagranicznych, przedstawił delegacji z Indonezji rozwiązania firmy, które sprawdzają się już na 16 rynkach.

Siti Nugraha Mauludiah, Ambasador Republiki Indonezji, po zapoznaniu się z rozwiązaniami firmy i wspólnej wizycie na Stacji Paliw Alternatywnych Ekoen, zaznaczyła, że obszarem zainteresowania strony indonezyjskiej są nie tylko technologia i produkty Ekoenergetyki-Polska, ale także doświadczenia we wdrożeniach systemów ładowania oraz wspólne działania edukacyjne.

źródło: Ekoenergetyka-Polska