Nowa farma wiatrowa Tauronu

Tauron zbuduje nową farmę wiatrową w województwie warmińsko-mazurskim. Instalacja będzie się składała z trzech turbin wiatrowych o łącznej mocy 6 MW. Jej uruchomienie zaplanowano na czerwiec 2022 roku. Będzie to 11 farma wiatrowa Tauronu.

Posłuchaj
00:00

 

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Aktualności
Rynek ciężkiego sprzętu budowlanego
Aktualności
Zautomatyzowany transport materiałów w intralogistyce – Bosch Rexroth i K.Hartwall łączą siły
Aktualności
Nowy rozdział w OMRON: specjalistyczny zespół od robotyki dla lepszej obsługi klientów
Aktualności
Bosch Rexroth patrzy w przyszłość z optymizmem po trudnym roku finansowym 2024
Aktualności
ABB planuje wydzielenie działu robotyki jako samodzielnej spółki
Roboty
Universal Robots i Mobile Industrial Robots zaprezentują nowe rozwiązania AI dla przemysłu podczas Automate 2025
Powiązane treści
Wspólna inwestycja Enei, PGE i Tauronu
Tauron buduje nową farmę wiatrową
Drony budowały linię WN
Nowa technologia w Tauronie - płużenie głębinowe
Tauron planuje nową inwestycję fotowoltaiczną
Tauron buduje nową farmę słoneczną

Poradnik doboru rozwiązań drukujących - drukarki mobilne, stacjonarne i przemysłowe

Jak dobrać drukarkę do zastosowań w logistyce, przemyśle czy handlu? Na co zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o cechy i funkcje urządzenia? Jak zapewnić wysoką niezawodność pracy oraz trwałość systemu drukującego? A co z oprogramowaniem? W artykule odpowiadamy na powyższe pytania, przedstawiając przykłady nowoczesnych urządzeń drukujących, które z powodzeniem sprawdzają się w wymienionych zastosowaniach.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów