Weź udział w konferencji Sabur Innovation Day

| Gospodarka Aktualności

Dynamicznie zmieniająca się rzeczywistość wymaga wprowadzania innowacyjnych rozwiązań. Niezależnie od branży i profilu działalności, na zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach automatyki mogą skorzystać wszyscy. Nowoczesne metody i systemy, w połączeniu z ugruntowaną wiedzą i praktyką, pozwalają na osiągnięcie przewagi konkurencyjnej. Wybór odpowiednich narzędzi i umiejętne, wyważone łączenie starego z nowym zapewnia stały rozwój przedsiębiorstwa.

Weź udział w konferencji Sabur Innovation Day

"Jeśli nic nie zmienisz, nic się nie zmieni. Gdy będziesz postępować jak dotychczas, uzyskasz to, co dotychczas. Chcesz zmiany, zmień coś."
(Courtney C. Stevens, Sprawy do zapomnienia)

O roli innowacyjności, znaczeniu rozwiązań bazujących na nowoczesnych technologiach i możliwych scenariuszach ich użycia, posłuchać będzie można podczas organizowanej przez firmę Sabur konferencji Sabur Innovation Day.

Weź udział w jednej, kilku lub wszystkich 6 prezentacjach. Uczestnicz w pierwszym przedpremierowym pokazie nowego autorskiego rozwiązania firmy Sabur. Skorzystaj z wiedzy ekspertów. Poznaj ich różnorodne doświadczenia. Zadawaj pytania, dyskutuj. Zainspiruj się prezentowanymi Case study.

Dołącz do wydarzenia online. Już 28 października.
Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.
Przejdź na stronę wydarzenia: https://www.sabur.com.pl/sabur-innovation-day/.