Atlas Copco przejmuje Pumpenfabrik Wangen

Atlas Copco, szwedzki dostawca m.in. sprężarek, generatorów, pomp i elektronarzędzi, przejmuje Pumpenfabrik Wangen, niemieckiego producenta pomp przemysłowych. Przedsiębiorstwo to specjalizuje się w urządzeniach wykorzystywanych np. w branży biogazowej, ścieków, spożywczej i kosmetycznej. Pumpenfabrik Wangen ma się stać częścią Atlas Copco w drugim kwartale tego roku, dołączając do działu Power and Flow, w ramach obszaru biznesowego Power Technique.

Posłuchaj
00:00

 

Powiązane treści
Atlas Copco chce wejść w sektor widzenia maszynowego, płacąc 1,09 mld euro za firmę Isra Vision
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Komunikacja
Zunifikowany standard Ethernet otwiera nowe możliwości cyfryzacji przemysłu automatyki
PLC, HMI, Oprogramowanie
Siemens Mobility realizuje w Chile cyfryzację kolei
Obudowy, złącza, komponenty
Połączenia we współczesnym przemyśle - pewne, wydajne i bezpieczne
Przemysł 4.0
Uproszczenie kontroli jakości - kontrola wizyjna korzystająca z AI
Obudowy, złącza, komponenty
W Poznaniu powstanie zautomatyzowany magazyn wysokości wieżowca
Aktualności
Finansowanie używanych maszyn do obróbki metali, których wiek sięga nawet 10 lat

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów