Trzydziestolecie firmy Weidmüller w Polsce

| Gospodarka Aktualności

Weidmüller to firma znana automatykom i innym osobom z branży przemysłowej, budynkowej czy sektora energetyki. Jej czołowymi produktami są wyroby i rozwiązania z obszaru techniki łączeniowej, aparatury niskiego napięcia oraz automatyki. W tym roku krajowa spółka Weidmüller Polska obchodzi 30-lecie działalności rynkowej, co świętowała wraz z partnerami podczas uroczystej gali.

Trzydziestolecie firmy Weidmüller w Polsce

Impreza jubileuszowa planowana była wcześniej, lecz plany te pokrzyżowały ograniczenia covidowe. W efekcie gala odbyła się w listopadzie 2022 roku i miała miejsce w hotelu w Józefowie pod Warszawą. W wydarzeniu brali udział klienci, partnerzy, przedstawiciele mediów oraz pracownicy firmy – w sumie ponad sto osób. Władze koncernu Weidmüller reprezentował Timo Berger, członek zarządu odpowiedzialny za sprzedaż.

W trakcie wydarzenia Witold Bereszczyński, dyrektor zarządzający w firmie Weidmüller, podsumował historię rozwoju spółki oraz przedstawił jej aktualną strukturę i pozycję rynkową. Z kolei Timo Berger przybliżył obecnym kierunki rozwoju na najbliższe lata.

Istotną częścią spotkania było wręczenie nagród jubileuszowych za rozwój biznesu. W kategorii firm dystrybucyjnych takie nagrody otrzymały P.H. „Alfa Elektro”, Grodno oraz Solar Polska, zaś w przypadku odbiorców przemysłowych nagrodzone zostały Stadler Polska, Dürr Poland i MPL Techma. W tej części nagrodzeni zostali również pracownicy firmy za ponad 20-letni staż pracy.

Dokładamy się do wszystkich gratulacji, życząc zarządowi i wszystkim pracownikom firmy dalszych sukcesów w biznesie zarówno na rynku polskim, jak też globalnie.