Farnell autoryzowanym dystrybutorem przełączników Grayhill

| Gospodarka PLC, HMI, Oprogramowanie

Farnell został autoryzowanym dystrybutorem firmy Grayhill, wiodącego producenta precyzyjnych przełączników stosowanych w interfejsach człowiek–maszyna (HMI). Dzięki temu Farnell zapewni szybką dostawę wysokiej jakości produktów HMI dla systemów OEM w regionach EMEA i APAC. Dostępne produkty obejmują kodery optyczne i joysticki, przełączniki obrotowe, klawiatury, przyciski oraz enkodery dotykowe.

Farnell autoryzowanym dystrybutorem przełączników Grayhill

Założona w 1943 roku firma Grayhill specjalizuje się w optymalizacji interfejsów haptycznych (dotykowych). Jej produkty są regularnie stosowane w precyzyjnych urządzeniach medycznych i aplikacjach związanych z obroną oraz ochroną, w tym w radiotelefonach dla służb ratowniczych, a także przez producentów luksusowych samochodów oraz wytrzymałych interfejsów dla pojazdów terenowych.

Rozwój haptyki w dziedzinie ekranów dotykowych i wielu innych urządzeń do obsługi interfejsów człowiek–maszyna, to dziedzina, w której firma Grayhill ma duże doświadczenie. Ich linia produktów obejmująca przełączniki obrotowe i kodery umożliwi programistom oraz producentom OEM dostęp do najlepszych komponentów dla ich projektów, a także dostawę z naszych magazynów w krótkim czasie. Dodanie asortymentu Grayhill rozszerza naszą ofertę komponentów i umacnia pozycję Farnella jako lidera w zakresie usług oraz wsparcia w tych obszarach - powiedział Keith Forbes, Globalny Manager Produktowy segmentu przełączników w firmie Farnell.

źródło: Farnell

Zobacz również