Continental otwiera TechCenter Hydrogen Technologies

Firma Continental otworzyła centrum poświęcone technologiom wodorowym. TechCenter Hydrogen zorganizowane w zakładzie w Hamburgu-Harburgu w Niemczech będzie stanowić platformę współpracy do wymiany wiedzy w tym obszarze. Ponadto ma promować innowacje i transfer istniejących rozwiązań technicznych do nowych zastosowań w dziedzinie technologii wodorowych.

Posłuchaj
00:00

 

Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Pomiary
Testy nowego sposobu detekcji uszkodzeń kabli
Aktualności
Firma Unilever rozbudowuje bydgoską fabrykę
Aktualności
Cyfryzacja w projektowaniu i prefabrykacji szaf sterowniczych - II edycja konferencji Smart Engineering and Production
Pomiary
Matrix 220 XAI - Ultimate DPM z najszybszą automatyczną konfiguracją w historii
Aktualności
Światowy rynek sprężarek śrubowych
Przemysł 4.0
Innowacje, technologie i maszyny na targach ITM INDUSTRY EUROPE
Powiązane treści
Continental otworzył magazyn w Otrokovicach
Przyszłość rynku wodoru
Rekord na rynku magazynowania i transportu wodoru
Nidec Leroy-Somer opracuje dla Airbusa wodorowe silniki do bezemisyjnego samolotu

Poradnik doboru rozwiązań drukujących - drukarki mobilne, stacjonarne i przemysłowe

Jak dobrać drukarkę do zastosowań w logistyce, przemyśle czy handlu? Na co zwrócić uwagę, jeżeli chodzi o cechy i funkcje urządzenia? Jak zapewnić wysoką niezawodność pracy oraz trwałość systemu drukującego? A co z oprogramowaniem? W artykule odpowiadamy na powyższe pytania, przedstawiając przykłady nowoczesnych urządzeń drukujących, które z powodzeniem sprawdzają się w wymienionych zastosowaniach.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów