Transition Technologies PSC współpracuje z Zabbix

Transition Technologies PSC, globalny integrator IT, nawiązał partnerstwo z Zabbix, dostawcą oprogramowania do monitorowania infrastruktury IT. Oprogramowanie Zabbix dostępne jest na licencji open-source i wykorzystywane przez organizacje na całym świecie do monitorowania oraz zarządzania systemami IT.

Posłuchaj
00:00

Celem współpracy jest wzmocnienie obecności rynkowej TT PSC, ze szczególnym naciskiem na sektory finansowy, przemysłowy i publiczny. W ostatnich latach firma nawiązała ponad 20 partnerstw, w tym z Microsoft, Google, AWS oraz Rockwell Automation.

Powiązane treści
ABB planuje wydzielenie działu robotyki jako samodzielnej spółki
Zobacz więcej w kategorii: Gospodarka
Obudowy, złącza, komponenty
Innodisk wprowadza na rynek kartę rozszerzeń CXL przeznaczoną do skalowalnej rozbudowy pamięci w środowiskach Edge AI
Aktualności
Zmiana na stanowisku Dyrektora Zarządzającego Pilz Polska
Zasilanie, aparatura nn
Koleje Małopolskie inwestują w zeroemisyjny transport z BIBUS MENOS
Bezpieczeństwo
Przemysłowy Edge AI z wbudowanym root of trust - Advantech i SecEdge nawiązują globalne partnerstwo
Roboty
Apptronik pozyskuje 935 mln USD na rozwój humanoidalnych robotów Apollo dla przemysłu
Przemysł 4.0
Większe możliwości produkcyjne i nowe miejsca pracy na Pomorzu - powstaje zakład Danfoss

Autonomiczna intralogistyka – elastyczność, bezpieczeństwo, efektywność

Wymagania w zakresie wydajności i ciągłości procesów sprawiają, że przedsiębiorcy coraz chętniej inwestują w automatyzację intralogistyki. Dynamicznie rozwijającym się obszarem są autonomiczne roboty mobilne (AGV/AMR), które realizują zadania transportowe w sposób skalowalny, bezpieczny i dostosowany do zmiennych warunków środowiska produkcyjnego i magazynowego.
Zapytania ofertowe
Unikalny branżowy system komunikacji B2B Znajdź produkty i usługi, których potrzebujesz Katalog ponad 7000 firm i 60 tys. produktów