wersja mobilna
Online: 386 Poniedziałek, 2018.04.23
Reklama

Informacje IRAEnglish languageWersja polska

Informator Rynkowy Automatyki

Rocznik dla przemysłu

Pokaż się z najlepszej strony

Informator Rynkowy Automatyki to przewodnik po produktach i usługach dla sektora przemysłowego i jednocześnie rozbudowany katalog firm branżowych. Publikacja umożliwia skuteczne dotarcie z ofertą do zainteresowanych klientów – informator jest dobrze wycelowaną formą prezentacji przedsiębiorstwa, która umacnia jego wizerunek i markę na rynku.

Informator IRA wydawany jest raz w roku w nakładzie 15 tys. egzemplarzy. Jest on bezpłatnym dodatkiem do magazynu Automatyka, Podzespoły, Aplikacje, który kolportowany jest w ramach prenumeraty, dostarczany na targi, seminaria, na zamówienie czytelników. Objętość każdego z wydań wynosi około 260 stron.

Reklamodawcom oferujemy możliwość publikacji prezentacji i reklam zarówno w informatorze, wykupienie rocznego wpisu z prezentacją oferty w katalogu na stronie AutomatykaB2B.pl oraz skorzystanie z promocyjnej oferty łączącej obydwie formy publikacji.

Informator Rynkowy Automatyki jako jedyny na rynku prasy branżowej zawiera obszerne teksty o charakterze gospodarczo-technicznym omawiające trendy i zjawiska charakterystyczne dla rynku automatyki. Każdorazowo jest to około 100 stron aktualnych informacji, które powstają na bazie analiz rynkowych tworzonych przez redakcję przez cały rok. Publikacje te klasyfikują wiedzę na temat produktów, wskazują na liderów rynku oraz identyfikują najważniejsze trendy w danych sektorach w branży.

Skuteczne medium reklamowe

Informator jest od lat postrzegany jako pomocne narzędzie m.in. przez osoby odpowiedzialne za zamówienia i zakupy w przedsiębiorstwach produkcyjnych. Wyczerpująca prezentacja produktów i usług umożliwia potencjalnym odbiorcom wybór najlepszego dla nich dostawcy. Z redakcją informatora i magazynu APA od blisko dekady współpracują czołowe światowe firmy z branży automatyki i wiele przedsiębiorstw lokalnych.

Dowiedz się więcej

Mediakit

(oferta wydawnicza)
Pobierz

Najnowsze wydanie magazynu

Pobierz

Katalog firm

na stronie
AutomatykaB2B