Elastyczne formy pakowania

| Prezentacje firmowe Artykuły

FARNELL jest światowej klasy dystrybutorem katalogowym elementów elektronicznych, elektrycznych oraz podzespołów i sprzętu do napraw, konserwacji i utrzymania ruchu (MRO) oferującym najwyższej jakości obsługę i imponującą ofertę ponad 475 000 produktów w katalogu od ponad 1200 wiodących producentów.

Elastyczne formy pakowania

Oferta Farnell to:

 • Oferta ponad 475 000 produktów od ponad 1200 światowych producentów.
 • Dostawa towaru w kolejnym dniu roboczym
 • Niski koszt dostawy - jedynie 5 Euro przy zamówieniach online
 • Brak minimalnej wartości zamówienia
 • Bezpłatne wsparcie techniczne

Elastyczne formy pakowania 

Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów Farnell wprowadził elastyczne formy opakowań, które podnoszą poziom zabezpieczenia produktów podczas transportu oraz poprawiają wydajność produkcji

Opakowanie ochronne na układy scalone

Unikalne opakowanie ochronne na układy scalone zapewniające maksymalną ochronę podczas transportu i przechowywania

Unikalna na skalę przemysłu, w pełni podlegająca recyclingowi plastikowa obudowa zapewnia wiele korzyści bez dodatkowych kosztów:

 • łatwaidentyfikacja produktu za pomocą numeru serii i numeru części Farnell
 • wszechstronna ochrona podczas transportu i przechowywania
 • zredukowane przenikanie wilgoci
 • ochrona antystatyczna
 • zredukowana ilość szkód
 • łatwe przeliczanie ilości
 • brak minimalnej ilości zamówienia

Opakowania plastikowe, opracowane we współpracy z Antistat ? specjalistami w dostarczaniu rozwiązań z zakresu łańcuchów dostaw i opakowań dla rynku elektroniki, zapewniają wyjątkowe rozwiązanie powszechnych problemów, jakie napotykają inżynierowie na całym świecie.

Dostępne w standardzie dla tysięcy zintegrowanych obwodów wiodących producentów. Dzięki Farnell chronisz swoje produkty.

Pełne zwoje

Pełne zwoje dostarczane są z odcinkiem rozbiegowym i końcowym. Pełne zwoje taśm zawierających szeroką gamę oporników, kondensatorów i cewek indukcyjnych, z odcinkiem rozbiegowym i końcowym - z informacją producenta.

Palety połówkowe

Połówkowe ilości odpowiadające palecie to jedyne w swoim rodzaju rozwiązanie Farnell, zapewniające dostarczenie właściwej ilości podzespołów, oferując jednocześnie korzyści związane z ilościowym wyznaczaniem uzależnionej od ilości ceny produktów oraz dostarczając je wraz z DARMOWYM elektrostatycznym narzędziem chwytającym!

Farnell to jedyny europejski dystrybutor, oferujący palety połówkowe z DARMOWYM przyrządem rozładowującym napięcie statyczne!

Pełne tuby

Dogodny sposób przechowywania produktów, zmniejszający konieczność dotykania. W tubach dla całkowitych ilości produkty dostępne są teraz w szerokim zakresie pod względem ilości, jak i rozmiarów opakowań.

Bezpłatna usługa ponownego nawijania

Ponad 15000 komponentów płytek, pakowane w ilościach wymaganych przez klienta. W ofercie Farnell znajduje się ponad 9.000 elementów montażu powierzchniowego przezwajanych w ilości uzgodnionej z klientem, co pozwala wyeliminować marnowanie poszczególnych elementów czy nadmiar zapasów.

Kierując się badaniami rynku, wzbogaciliśmy naszą ofertę przezwajania o:

 • 350mm taśmę nośno-prowadzącą z otworami służącymi do umożliwienia napędu pośrednictwem koła łańcuchowego
 • Bezpieczne połączenie z taśmą za pomocą mosiężnej podkładki
 • Wysyłkę tego samego dnia

Nasze usługi oparte są na szerokim wyborze kondensatorów, oporników, induktorów, diod, tranzystorów, elementów optoelektronicznych oraz obwodów całkujących, które zostały wytworzone przez znanych producentów. Pełna lista przezwajanych produktów znajduje się pod logo w naszym katalogu, która jest dostępna po naciśnięciu poniższego linku. pl.farnell.com

Jeden odcinek taśmy

Wszystkie komponenty dostępne na taśmach w ramach usługi nawijania dostarczane są na jednym odcinku taśmy dla zapewnienia maksymalnej wydajności produkcji.

Sprawdź listę produktów dostępnych w elestycznych formach opakowania:

pl.farnell.com

KONTAKT Z FARNELL POLSKA

Centrum Obsługi Klienta

Marta Kijowska-Pytel

Koordynator Sprzedaży

Tel.: 00 800 121 29 67

Fax: 0044(0) 870 1200 209

E-mail: mkijowska-pytel@farnell.com

Aneta Grabowska

Przedstawiciel Farnell na Polskę

Tel.: 00 800 121 29 67

E-mail: agrabowska@farnell.com